کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

آشنایی با شخصیت سوپرفلای در کلیپ تازه انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
زمان مطالعه : 1 دقیقه
Spread the loveانیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

به تازگی کلیپی برای انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem منتشر شده که شخصیت سوپرفلای را نشان می‌دهد.

انیمیشن لاکپشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته (Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem) اثری تازه از این فرنچایز به شمار می‌رود که قرار است داستان آن را از نو راه‌اندازی و توجه مخاطبان نسل جدید را به آن جلب کند.

به تازگی کلیپی از انیمیشن «لاکپشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته» منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. در این کلیپ، چهار برادر با شخصیت سوپرفلای روبه‌رو می‌شوند، شخصیتی که صداپیشگی آن را آیس کیوب برعهده دارد.

لاکپشت‌ها از آنجا که خواستگاه جهش‌یافته‌ای مشابه با سوپرفلای دارند،‌ بر این باور هستند که می‌توانند به او اعتماد کنند اما در ادامه، نیت‌های واقعی سوپرفلای آشکار می‌شود. از همین رو، لاکپشت‌های جوان به این جمع‌بندی می‌رسند که نمی‌خواهند در جهانی تحت سلطه سوپرفلای و با توجه به مقاصد او زندگی کنند.

جیانکارلو اسپوزیتو، جان سینا،‌ جکی چان، ست روگن و تعدادی دیگر از جمله صداپیشه‌هایی هستند که در انیمیشن «لاکپشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌یافته» صداپیشگی می‌کنند. این انیمیشن سینمایی در تاریخ ۲ اوت سال ۲۰۲۳ میلادی (چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها