کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

آیا واقعا شخصیت جوکر در فیلم The Batman دیده شده؟
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveشخصیت جوکر در فیلم The Batman در یک سکانس حذف شده و همچنین در صحنه پس از تیتراژ حاضر شد، اما شاید او هنوز دلقک جنایت‌کار گاتهام نیست!

فیلم The Batman با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) نشان داد که چطور روایت زندگی شوالیه تاریکی‌های شهر گاتهام (Gotham) برای نمایش سینمایی بازنویسی شده تا داستانی تازه را با همان شخصیت‌های کمیک بوکی که می‌شناختیم، به تصویر بکشد. با این وجود همه منتظر بودند تا این فیلم را ببینند و خیلی زود آن را با سری شوالیه تاریکی ساخته کریستوفر نولان (Christopher Nolan) مقایسه کنند. اما شاید پیش از این مقایسه نه چندان عادلانه، طرفداران دی سی منتظر بودند تا ببینند که کدام شخصیت ابرشرور قرار است تا در این فیلم ظاهر شود و بروس وین (Bruce Wayne) جوان را به چالش بکشد.

 

در این فیلم، ما شخصیت‌هایی از جمله پنگوئن (Penguin)، کارمین فالکون (Carmine Falcone) و همچنین ریدلر (Riddler) را به عنوان ابرشرور اصلی می‌بینیم. اما نکته‌ای که درباره این فیلم وجود دارد، اشاره‌های جالبی است که طی آن به سایر شخصیت‌های دنیای دی سی و بتمن می‌شود. برای مثال، هاش (Hush) شخصیتی از دنیای دی سی است که در این فیلم اشاره‌های بسیاری به او شد و جالب‌تر اینکه سرم سبز رنگی که بتمن در انتهای فیلم استفاده کرد، می‌توانست یک اشاره به کاراکتر بین (Bane) باشد. اما از همه بهتر وقتی بود که دیدیم شخصیتی مرموز، در زندان شهر گاتهام با ریدلر صحبت می‌کند.

 

این سکانس چیزی بود که در صحنه پس از تیتراژ فیلم The Batman دیده شد و بسیاری از طرفداران فکر می‌کردند که او همان جوکر (Joker) است که نقش آن را بازیگر سرشناس هالیوود، بری کیوگن (Barry Keoghan) بازی می‌کند. این شایعه وقتی بیشتر شد که طی یک صحنه حذف شده، عملا کیوگن را داخل زندانی می‌بینیم که در فیلم The Batman بروس وین به آنجا رفته بود. او در این سکانس ظاهر مشخص‌تری به نسبت صحنه پس از تیتراژ دارد و می‌توانید پوست آسیب‌دیده و همچنین موهای سبز رنگ او را ببینید که اشاره خاصی به جوکر دارد. با این وجود، هنگامی که به تیتراژ فیلم دقت کردیم، نام این کاراکتر با عنوان «یک زندانی ناشناس» ذکر شده بود.

 

منبع : SARGARME

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها