کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ابراز علاقه دنی دویتو برای بازگشت به دنیای Batman
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the love "ابراز علاقه دنی دویتو برای بازگشت به دنیای Batman"

دنی دویتو که هنرنمایی تحسین برانگیزی را در قامت شخصیت پنگوئن ارائه کرده بود، برای بازگشت به دنیای Batman ابراز علاقه کرده است.

ژانر ابرقهرمانی در دنیای امروز با ایده جهان‌های موازی گره خورده و متاسفانه و یا خوشبختانه، شاهد ساخت و تولید انواع و اقسام پروژه‌ها با این موضوع هستیم که پای شخصیت‌های قدیمی این ژانر در سینما را به داستان‌های جدیدی باز کرده است. مسئله‌ای که باعث شده تا بازیگران قدیمی برای حضور مجدد در این ژانر ابر علاقه کرده و دنی دویتو دوست داشتنی نیز به جمع این افراد پیوسته است.

در فیلم خاطره‌انگیز و فراموش نشدنی Batman Returns (بازگشت بتمن) به کارگردانی تیم برتون، دنی دویتو ایفای نقش شخصیت ازوالد کابلپات/پنگوئن را بر عهده داشت که وقایعی جذاب و هیجان‌انگیزی را به ارمغان آورد و با واکنش مثبت مخاطبین و منتقدین در آن زمان مواجه گشت.

امسال شاهد کران نخستین فیلم چندجهانی دی‌سی به نام The Flash (فلش) بودیم که باری دیگر مایکل کیتون را در قامت شوالیه تاریکی به معرض نمایش گذاشت. فیلمی که علی‌رغم تبلیغات و وعده‌هایش اما با شکستی بسیار سنگین در گیشه مواجه شده و مخاطبین شدیداً از داستان و جلوه‌های ویژه آن انتقاد کرده‌اند.

حال نیز دنی دویتو در جریان مصاحبه با مجله SFX به مسائل جالبی اشاره کرده است.

 

فیلم Batman Returns بسیار جذاب و اپرایی بود و قطعاً علاقه دارم تا به دنیای بتمن بازگردم. شخصیت پنگوئن تجربه احساسی خاصی برای من بود زیرا ایفای چنین نقشی با طراحی منحصر به فردش از دیدگاه تیم برای من بسیار خوشایند بود. تیم برتون از نظر من یک نابغه است.

 

در حالی که ابراز علاقه دنی دویتو برای بازگشت به دنیای بتمن می‌تواند حس نوستالژی خاصی برای مخاطبین داشته باشد اما با توجه به نتایج فاجعه‌بار فیلم The Flash بعید به نظر می‌رسد که باری دیگر شاهد اشاره‌ای به دنیای بتمن تیم برتون در دنیای سینمایی دی‌سی باشیم و کار آن‌ها با ایده جهان‌های موازی را باید تمام شده بدانیم.

منبع: گیمفا

 

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها