کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
انیمیشن اژدهای آرزو 2021 Wish Dragon-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
انیمیشن اژدهای آرزو

خلاصه داستان

انیمیشن Wish Dragon 2021، داستان دین را دنبال می‌کند که با یک اژدها به‌نام لانگ مواجه می‌شود و حالا دین می‌تواند سه آرزو انجام دهد که مهم‌ترین آرزو او بازگشت پیش بهترین دوستش است. ازطرفی لانگ سال‌ها درون ظرفی گرفتار شده و آرزو دارد روزی دوباره یک اژدهای آزاد شود…

درباره فیلم

Spread the love 

انیمیشن اژدهای آرزو 2021 Wish Dragon

انیمیشن اژدهای آرزو 2021 Wish Dragon، یک فیلم انیمیشنی فانتزی کمدی محصول ۲۰۲۱ کشورهای آمریکا، چین و کانادا که توسط کریس اپلهانز نوشته و کارگردانی شده (در اولین تجربه کارگردانی او در یک فیلم بلند) و توسط سونی پیکچرز انیمیشن و تنسنت پیکچرز تولید شده است.

بازیگرانی همچون جکی چان، جیمی وانگ، جان چو، کانستنس وو، ناتاشا لیو بوردیزو، جیمی او. یانگ، آرون یو، ویل یون لی و رانی چیانگ به صدا پیشگی پرداخته اند. جکی چان نیز تهیه‌کننده فیلم بوده و نقش جان چو را در نسخه ماندارین چینی این فیلم صداگذاری کرده است.

 

 

نکات انیمیشن

در سایت جمع‌آوری نقدها، راتن تومیتوز، فیلم Wish Dragon دارای رتبه تأیید ۶۸٪ است بر اساس ۲۵ نقد با میانگین امتیاز ۶.۱۰ از ۱۰. اجماع منتقدان سایت این است: اگرچه شوخی‌های کودکانه آن ممکن است صبر برخی از تماشاچیان را به آزمایش بکشد، Wish Dragon یک سرگرمی رنگارنگ و عجیب و غریب است که قلب‌های تماشاگران را گرم می‌کند. در متاکریتیک، فیلم بر اساس نقدهای شش منتقد، امتیاز میانگین وزن‌دار ۵۹ از ۱۰۰ دارد که نشان‌دهنده نظرات مخلوط یا متوسط است.

 

انیمیشن اژدهای آرزو 2021 Wish Dragon همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Wish Dragon 2021 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها