کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

باکس آفیس | صدرنشینی Magic Mike 3
زمان مطالعه : 3 دقیقه
Spread the loveدر باکس آفیس این هفته، فیلم Magic Mike’s Last Dance توانست در حضور دوباره فیلم تایتانیک در گیشه، صدرنشین شود.

 

 

1- مجیک مایک ۳

فیلم آخرین رقص مجیک مایک (Magic Mike’s Last Dance) سومین فیلم از این فرنچایز به شمار می‌رود که در آن، چنینگ تیتوم و سلما هایک نقش‌های اصلی را بازی می‌کنند. این فیلم در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا توانست به فروش ۸٫۲ میلیون دلاری دست پیدا کند و صدرنشین جدول باکس آفیس باشد.

 

فیلم مجیک مایک ۳ در اکران خود در گیشه‌های بین‌المللی نیز رقم ۱۰٫۴ میلیون دلار را کسب کرد تا در اولین هفته اکرانش به فروش جهانی ۱۸٫۶ میلیون دلار برسد و شروعی امیدوارکننده را داشته باشد. اما تخمین زده می‌شود که فروش این اثر در هفته آتی به طور قابل توجهی کاهش پیدا کند.

 

 

2- آواتار: راه آب

فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) که برای چندین هفته متوالی صدرنشین بود و این روند در هفته پیش خاتمه پیدا کرد، این هفته نیز در رده دوم جدول باکس آفیس قرار گرفته است. این اثر به فروش ۶٫۹ میلیون دلار در داخل آمریکا بسنده کرده تا فروش کلی‌اش در داخل را به رقم ۶۴۶٫۹ میلیون دلار برساند.

 

فیلم آواتار ۲ در گیشه‌های بین‌المللی در این هفته توانست به فروش ۱۸٫۹ میلیون دلار دست پیدا کند و فروش خارج از آمریکای خودش را به رقم یک میلیارد و ۵۶۷ میلیون دلار رسانده است. با احتساب فروش داخلی و خارجی می‌توان گفت که این فیلم تاکنون دو میلیارد و ۲۱۳ میلیون دلار فروش داشته و همچنان چهارمین فیلم پرفروش تاریخ است.

 

 

3- تایتانیک

فیلم تایتانیک (Titanic) در اکران دوباره خودش روی پرده سینماها در این هفته توانست فروش ۶٫۴ میلیون دلاری را در داخل آمریکا کسب کند و در جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته قرار بگیرد. این فروش سبب شد تا فروش جهانی فیلم به رقم دو میلیارد و ۲۱۷ میلیارد دلار افزایش پیدا کند. این فیلم با اختلاف ۴ میلیون دلاری بالاتر از فیلم آواتار ۲ به عنوان سومین فیلم پرفروش تاریخ شناخته می‌شود.

 

 

4- هشتاد برای برادی

جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته را فیلم هشتاد برای برادی (80for Brady) به خودش اختصاص داده است. این فیلم در دومین هفته حضورش در گیشه توانست به فروش ۶ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کند و فروش کلی‌اش در داخل این کشور را به رقم ۲۴٫۹ میلیون دلار برساند.

 

 

5- گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو

انیمیشن گربه چکمه‌پوش: آخرین آرزو (Puss in Boots: Last Wish) در هشتمین هفته حضورش روی پرده سینماها توانست در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس بایستد و فروش ۵٫۵ میلیون دلاری را در این هفته کسب کند.

 

این اثر سینمایی از کمپانی دریم‌ورکس تاکنون به فروش ۱۵۸٫۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرده و در خارج از آمریکا نیز با کسب ۱۲٫۱ میلیون دلار در این هفته، به فروش ۲۳۵٫۲ میلیون دلار رسیده تا فروش جهانی فیلم به مرز ۳۹۴ میلیون دلار نزدیک شود.

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها