کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

باکس آفیس | غلبه فیلم Insidious: The Red Door بر ایندیانا جونز ۵
زمان مطالعه : 4 دقیقه
Spread the loveفیلم Insidious: The Red Door در اولین هفته حضورش توانست بر فیلم ایندیانا جونز ۵ غلبه کند و صدرنشین جدول باکس آفیس شود.

فیلم اینسیدیوس: در قرمز (Insidious: The Red Door) جدیدترین اثر از کمپانی سونی به شمار می‌رود که در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست به فروش ۳۲٫۶ میلیون دلار در داخل آمریکا دست پیدا کند. این فیلم تازه فرنچایز «توطئه‌آمیز» توانست با کسب این فروش و با غلبه بر فیلم ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت (Indiana Jones and the Dial of Destiny) در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

فیلم «اینسیدیوس: در قرمز» در فروش خود در گیشه‌های بین‌المللی نیز عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته ۳۱٫۴ میلیون دلار را به دست بیاورد که رقم قابل‌توجهی برای یک اثر ترسناک در گیشه‌های بین‌المللی محسوب می‌شود. با احتساب فروش داخلی و خارجی، فروش جهانی این اثر ترسناک در اولین هفته اکرانش به رقم ۶۴ میلیون دلار رسیده است.

فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny "باکس آفیس | غلبه فیلم Insidious: The Red Door بر ایندیانا جونز ۵"
فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny

فیلم «ایندیانا جونز و گردانه سرنوشت» که هفته گذشته و در اولین هفته حضورش روی پرده سینماهای داخل آمریکا توانسته بود در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد،‌ این هفته به فروش ۲۶٫۵ میلیون دلاری بسنده کرد تا جایگاه نخست را به فیلم «اینسیدیوس: در قرمز» واگذار کند و در جایگاه دوم باکس آفیس قرار بگیرد.

این اثر سینمایی تاکنون در داخل آمریکا به فروش کلی ۱۲۱٫۲ میلیون دلار دست پیدا کرده است و در خارج از آمریکا نیز ۱۲۶٫۷ میلیون دلار فروش داشته که ۳۱٫۸ میلیون دلار از آن مربوط به فروش این هفته آن در گیشه‌های بین‌المللی است. با احتساب فروش داخلی و خارجی، مبلغ ۲۴۸ میلیون دلار فروش جهانی این فیلم در دو هفته اکرانش است.

فیلم صدای آزادی (Sound of Freedom) یکی از فیلم‌های تازه اکران شده این هفته است که توانسته به فروش ۱۶٫۹ میلیون دلار در سه روز آخر هفته در داخل آمریکا دست پیدا کند. این در حالی است که فیلم چند روز زودتر نیز اکران شده که فروش کلی ۳۸٫۹ میلیون دلار را در داخل آمریکا برای آن به همراه داشته است.

انیمیشن Elemental "باکس آفیس | غلبه فیلم Insidious: The Red Door بر ایندیانا جونز ۵"
انیمیشن Elemental

در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس این هفته، انیمیشن المنتال (Elemental) قرار دارد که چهارمین هفته حضورش روی پرده سینماها را سپری می‌کند. این فیلم در این هفته به فروش ۹٫۶ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرد و فروش کلی‌اش در این کشور را به رقم ۱۰۹٫۱ میلیون دلار افزایش داد.

انیمیشن «المنتال» در گیشه‌های بین‎‌المللی نیز این هفته به فروش ۳۰ میلیون دلاری دست پیدا کرد تا فروش کلی بین‌المللی‌اش به رقم ۱۴۲٫۷ میلیون دلار برسد. با احتساب فروش داخلی و خارجی، این انیمیشن تاکنون و پس از چهار هفته اکران به فروش جهانی ۲۵۲ میلیون دلار رسیده است.

جایگاه پنجم جدول باکس آفیس این هفته را نیز انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse) به خودش اختصاص داده است. این انیمیشن با کسب فروش ۸ میلیون دلاری در این هفته، فروش کلی‎‌اش در داخل آمریکا را به رقم ۳۵۷٫۶ میلیون دلاری افزایش داده است.

این انیمیشن تازه سونی در گیشه‌های بین‌المللی نیز رقم ۹٫۲ میلیون دلار را کسب کرد و فروش بین‌المللی‌اش را به رقم ۲۸۴٫۶ میلیون دلار افزایش داد تا با احتساب فروش داخلی و خارجی، این انیمیشن تاکنون فروش جهانی ۶۴۲٫۲ میلیون دلار را به ثبت برساند.

یکی از فیلم‌های تازه اکران شده این هفته، فیلم گردش دلنشین (Joy Ride) نام دارد که به فروش ۵٫۸ میلیون دلاری در داخل آمریکا دست پیدا کرده و در جایگاه ششم جدول باکس آفیس این هفته قرار گرفته است. در ادامه جدول کامل باکس آفیس را مشاهده می‎‌کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلمفروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱Insidious: The Red Door۳۲٫۶
۲Indiana Jones and the Dial of Destiny۲۶٫۵
۳Sound of Freedom۱۶٫۹
۴Elemental۹٫۶
۵Spider-Man: Across the Spider-Verse۸
۶Joy Ride۵٫۸
۷No Hard Feelings۵٫۲
۸Transformers: Rise of the Beasts۵
۹The Little Mermaid۳٫۵
۱۰Ruby Gillman, Teenage Kraken۲٫۸
فروش فیلم‌ها مربوط به داخل آمریکا است.

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها