کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

تاریخ اکران دنباله فیلم Beetlejuice با هنرنمایی مایکل کیتون اعلام شد
زمان مطالعه : 1 دقیقه
Spread the loveتاریخ اکران دنباله فیلم Beetlejuice که پس از گذشت ۳۵ سال ساخته می‌شود، توسط کمپانی برادران وارنر اعلام شد.

فیلم Beetlejuice (بیتل‌جوس) اثری کمدی و ترسناک به کارگردانی تیم برتون در سال ۱۹۸۸ بود که با هنرنمایی تماشایی مایکل کیتون موفق شد تا به فروشی بالغ بر ۷۳ میلیون دلار در آن زمان دست پیدا نماید. حال با گذشت ۳۵ سال شاهد ساخته شدن دنباله آن به نام Beetlejuice 2 هستیم که از بازیگرانی جدید و قدیمی بهره خواهد برد.

در حالی که جزییاتی از داستان این دنباله فاش نشده اما می‌دانیم که تیم برتون برای کارگردانی آن باز خواهد گشت. کسی که برای ۳ دهه متوالی سعی داشت تا این دنباله را کارگردانی نماید، بالاخره فرصت این کار را پیدا کرده و طبق گزارشی که کمپانی برادران وارنر منتشر کرده است، در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۶ شهریور ۱۴۰۳) شاهد اکران آن بر پرده سینما خواهیم بود.

در فیلم Beetlejuice 2 شاهد بازگشت مایکل کیتون در قامت شخصیت بیتل‌جوس خواهیم بود. در کنار وی بازیگران دیگری همچون جنا اورتگا، وینونا رایدر و جاستین ثرو نیز در این دنباله حضور خواهند داشت.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها