کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

تاریخ اکران فیلم سینمایی Dune: Part 2 جلو افتاد
زمان مطالعه : 1 دقیقه
Spread the loveطرفداران فیلم Dune: Part 2 می‌توانند کمی زودتر به تماشای اثر مورد انتظار دنی ویلنوو بر پرده سینما بنشینند.

 

رمان Dune یکی از آثار حماسی محبوب طرفداران ژانر فانتزی می‌باشد که سرانجام پس از مدت‌ها فیلم آن بر پرده سینما اکران شد و به موفقیت بزرگی در نزد منتقدین و مردم دست یافت. همین مسئله باعث شد تا کمپانی برادران وارنر سریعاً چراغ سبز ساخت Dune: Part 2 را به کارگردانی دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) صادر نمایند.

با توجه به این که کمپانی دیزنی تاریخ اکران فیلم ابرقهرمانی خود تحت عنوان Blade را از تاریخ 3 نوامبر 2023 (12 آبان 1402) به زمان نامعلومی انتقال داده است، کمپانی برادران وارنر سریعاً وارد عمل شده تا بتوانند این جایگاه زمانی را به دنباله مورد انتظار خود اختصاص دهند. به همین دلیل نیز قسمت دوم فیلم Dune زودتر از موعد مقرر در سینما اکران خواهد شد.

 

با توجه به این که پروسه تولید Dune: Part Two آغاز شده است، در آینده نه چندان دور می‌توانیم شاهد انتشار اطلاعات گسترده‌ای حول محور این پروژه باشیم.

 

منبع : GAMEFA

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها