کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

جدید انیمه هیولا محور Kaiju No. 8 منتشر شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveKaiju No 8 | دنیای فیلم و سریال همآهنگ

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره تریلر جدیدی از انیمه هیولا محور Kaiju No. 8 منتشر شده است که شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

پس از مدت‌ها سکوت و بی‌خبری بالاخره به لطف مراسم کامیک‌کان نیویورک می‌توانیم شاهد تریلر جدیدی از انیمه مورد انتظار و جذاب Kaiju No. 8 (کایجو شماره ۸) باشیم که اقتباسی از مانگای نائویا ماتسوموتو بوده و بازه زمانی پخش آن نیز به لطف این مراسم مشخص شده که قطعاً طرفدارانش را به وجد خواهد آورد.

این انیمه جذاب و مورد انتظار حول محور مردی به نام کافکا هیبینو جریان دارد که از دیرباز آرزو داشته تا بتواند به عنوان عضوی از نیروهای ویژه کشور ژاپن با تهدیدات و حملات کایجوهای غول پیکر به مقابله بپردازد. کایجوهایی که برای سال‌های متوالی چیزی جز نابودی و مرگ را برای مردم کشور ژاپن به همراه نداشته و قهرمان داستان وظیفه خود می‌داند تا به هم‌وطنانش کمک نماید. با این حال زمانی که خود وی تبدیل به یکی از همین کایجوها می‌شود، زندگی‌اش برای همیشه دگرگون شده و با وقایعی غیرمنتظره روبرو می‌شود.

نائویا ماتسوموتو در جریان مراسم کمیک‌کان نسبت به پخش این انیمه ابراز خوشحالی کرد و اعلام نمود که:

 

از ژاپن خدمت تمام حضار مراسم کامیک‌کان نیویورک سلام عرض می‌کنم. من نائویا ماتسوموتو خالق مانگای Kaiju No. 8 هستم. مانگایی که روایت‌گر مردی است که با سختی و مشقت‌های بسیاری در زندگی دست و پنجه نرم کرده و بدون آن که تسلیم شود، امید دارد که مردم را به سمت نجات سوق خواهد داد. سال آینده پخش این انیمه به صورت بین‌المللی آغاز می‌شود و منتظر واکنش‌های شما خواهم بود. امیدوارم که شما هم مثل من برای تماشای آن اشتیاق داشته باشید!

 

انیمه Kaiju No. 8 در بهار سال ۲۰۲۴ میلادی در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها