کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

فیلم The Loch Ness Horror منتشر شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveezgif 1 aa35d6b957 | دنیای فیلم و سریال همآهنگ

در فیلم یک موجود ماقبل تاریخ پس از هزاران سال، باری دیگر بازگشته است تا وحشت را در آب‌ها حکم‌فرما کند.

هیولای دریاچه‌ی لخ‌نس، موجودی دایناسور مانند است که عده‌ای از اهالی محلی در دهه‌ی ۳۰ میلادی ادعا کردند که او را مشاهده کرده‌اند. از آن زمان چند عکس نه‌چندان واضح از این موجود منتشر شده است؛ با این حال به دلیل عدم اثبات این ادعا در طی جستجوهای دریایی متعدد، این موجود در طول زمان همانند پاگنده به یک افسانه محلی تبدیل گشت و بحث‌وجدل‌ها حتی میان دانشمندان نیز در مورد این معمای عجیب تا به امروز ادامه دارد.

فیلم The Loch Ness Horro (ترس در دریاچه‌ی لخ‌نس) باری دیگر این معمای حل نشده را دستاویزی برای ساخت یک اقتباس سینمایی قرار داده است و سعی کرده تا از هیولای دریاچه‌ی لخ‌نس تصویری تاریک‌تر و خشن‌تری ارائه کند. فیمل The Loch Ness Horror روایتگر داستان رویارویی یک تیم نجات با این هیولا است که مدتی است از دریاچه‌ی محل سکونت خود گریخته است.

به تازگی تریلر فیلم The Loch Ness Horror منتشر شده است که پیش‌نمایشی از هیولای ترسناک دریاچه‌ی لخ‌نس را به مخاطب ارائه می‌کند. شما می‌توانید تریلر این فیلم را در زیر تماشا کنید.

فیلم The Loch Ness Horror در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۶ آبان ۱۴۰۲) در شبکه‌ی نمایش خانگی عرضه خواهد شد.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها