کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

تصاویر جدیدی از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon منتشر شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the lovethe walking dead: daryl dixon

جدیدترین تصاویر منتشر شده از سریال مورد انتظار The Walking Dead: Daryl Dixon سفر کوهستانی داریل دیکسون را با همراهان جدیدش به تصویر می‌کشند.

اسپین‌آف‌های جذاب تدارک دیده شده برای فرنچایز The Walking Dead (مردگان متحرک) یکی پس از دیگری از رهاه می‌رسند و بالطبع هر روزه اطلاعات جدیدی از آن‌ها از سوی شبکه‌ی AMC منتشر می‌شود.

یکی از مورد انتظارترین این اثر که اتفاقاً با انتشار آن فاصله‌ی چندانی نداریم؛ سریال The Walking Dead: Daryl Dixon (مردگان متحرک: داریل دیکسون) است. این سریال روایتگر داستان داریل دیکسون پس از رسیدن او به کشور فرانسه است؛ او نیز همانند بینندگان هیچ ایده‌ای ندارد که چگونه به آنجا راه پیدا کرده یا حتی قصد اولیه‌اش از این سفر چه بوده است؛ با این حال او در حال حاضر دغدغه‌ی مهم‌تری از پرده برداشتن از رازهای گذشته دارد و آن چیزی نیست جز بقا در سرزمینی که چیزی بیش‌تر از یک قالب توخالی از گذشته‌ی پرشکوه خود نیست.

در جدیدترین تصاویر منتشر شده از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon، داریل دیکسون با ایزابل با بازی کلمنس پوئزی، زنی مرموز با گذشته‌ای تاریک ملاقات می‌کند که ادامه‌ی سفر او در فرانسه را برای همیشه تحت تأثیر قرار می‌دهد. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از سریال The Walking Dead: Daryl Dixon را در زیر تماشا کنید.

شورانر سریال The Walking Dead: Daryl Dixon در ابتدای کار، نویسنده‌ی سه فصل پایانی سریال اصلی، یعنی آنجلا کنگ بود؛ اما وی به دلیل مشغله‌ی کاری بالا از این سمت استعفا داد و دیوید زیبل سکان هدایت این مجموعه را بر عهده گرفت. از بازیگران این اثر می‌توان به نورمن ریدس، ملیسا مک‌براید و کلمانس پوئزی اشاره کرد.

سریال The Walking Dead: Daryl Dixon در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۳ (۱۹ شهریور ۱۴۰۲) در شبکه‌ی AMC منتشر می‌شود.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها