کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

تصاویر جدیدی از فیلم Oppenheimer منتشر شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveoppenheimer movie "تصاویر جدیدی از فیلم Oppenheimer منتشر شد"

در جدیدترین تصاویر منتشر شده از فیلم مورد انتظار Oppenheimer، کیلین مورفی و مت دیمون در کنار یکدیگر به تصویر کشیده شده‌اند.

فیلم Oppenheimer (اوپنهایمر) را بدون اغراق، می‌توان مورد انتظارترین فیلم امسال دانست؛ دست گذاشتن کریستوفر نولان بر روی یکی از مهم‌ترین وقایع تاریخی قرن بیستم که آثار آن حتی تا امروز نیز باقی است و استفاده از تیمی از مشهورترین و تواناترین بازیگران هالیوود، دست به دست یکدیگر داده‌اند تا تمام نگاه‌ها به سوی اثر تازه‌ی کریستوفر نولان دوخته شود.

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار این اثر، تصاویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر شده‌اند. اولین تصویر جی. رابرت اوپنهایمر با بازی کیلین مورفی را در کنار ناوبان لزلی گرووز با بازی مت دیمون به تصویر می‌کشد. لزلی گرووز مسئول پروژه‌ی محرمانه‌ی نظامی منهتن بود که در نهایت منجر به تولید بمب اتمی شد.

تصویر بعدی اوپنهایمر را در حال حرکت پشت یک اتومبیل نظامی و در مکانی که شبیه به یک پادگان نظامی به نظر می‌رسد، نشان می‌دهد. همچنین تصویر آخر مربوط به پشت صحنه‌ی این اثر است و کریستوفر نولان را مشغول کارگردانی یکی از سکانس‌های فیلم Oppenheimer به تصویر کشیده است.

 

فیلم Oppenheimer که توسط کارگردان مشهور و تحسین‌شده‌ی سینما، یعنی کریستوفر نولان خلق شده است؛ روایتگر داستان زندگی جی. رابرت اوپنهایمر فیزیکدان آمریکایی است که تلاش‌هایش منجر به حل آخرین معمای باقی‌مانده در سیر ساخت بمب اتمی و در نتیجه استفاده‌ی آمریکا از این سلاح مخوف در طی جنگ جهانی دوم شد. از بازیگران این اثر می‌توان به کیلین مورفی، رابرت داونی جونیور و مت دیمون اشاره کرد.

فیلم Oppenheimer در تاریخ ۲۱ ژوئیه‌ی ۲۰۲۳ (۳۰ تیر ۱۴۰۲) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها