کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

تصویر جدیدی از سریال Secret Invasion منتشر شد
زمان مطالعه : 1 دقیقه
Spread the loveجدیدترین تصویر منتشر شده از سریال مورد انتظار Secret Invasion با بازی ساموئل ال. جکسون، شخصیت تالوس را به تصویر می‌کشد.

در این تصویر، تالوس در حال گفتگو با یک سرباز در مکانی که گویی در یک شهر جنگ‌زده قرار دارد، به تصویر کشیده شدهه است و چندان خوشحال به نظر نمی‌رسد. با توجه به اینکه مهاجمان به کره‌ی زمین، هم‌سیاره‌ای های او هستند؛ او در نجات بشریت از حمله‌ی اسکرال‌ها در این اثر، قطعاً نقشی مهم و حیاتی خواهد داشت.

شما می‌توانید تصویر منتشر شده از این سریال را در زیر مشاهده کنید.

 "تصویر جدیدی از سریال Secret Invasion منتشر شد"

سریال Secret Invasion روایتگر داستان نیک فیوری با بازی ساموئل ال. جکسون است که در میانه‌ی تهاجم گروهی از اسکرال‌های ناشناس به کره‌ی زمین سعی دارد به طور مخفیانه در مورد آن‌ها اطلاعاتی جمع‌آوری کند و با حل این معمای مرموز بشریت را از شر آن‌ها برهاند.

سریال Secret Invasion توسط کایل بردستریت که پیش‌تر تجربه‌ی نویسندگی در سریال تحسین شده‌ی Mr Robot (آقای ربات) را در کارنامه‌ی خود دارد، خلق شده است. از بازیگران این اثر می‌توان به ساموئل ال. جکسون و امیلیا کلارک اشاره کرد.

سریال Secret Invasion در تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۲۳ (۳۱ خرداد ۱۴۰۲) در سرویس دیزنی پلاس در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها