کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

تمدید سریال جذاب Silo برای فصل دوم
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the love "تمدید سریال جذاب Silo برای فصل دوم"

کمپانی اپل سریال پسا-آخرالزمانی و تماشایی Silo با هنرنمایی ربکا فرگوسن را برای فصل دوم تمدید کرد.

یکی از شگفتی‌های مدیوم تلویزیون امسال، اثری تحت عنوان Silo (سیلو) می‌باشد که فصل نخست آن از ماه گذشته پخش خود را از طریق سرویس اپل تی‌وی‌پلاس آغاز کرده است. اثری که در آینده‌ای بسیار دور جریان داشته و شاهد زنده ماندن تنها ۱۰ هزار انسان درون سیلویی بسیار مرموز هستیم. انسان‌هایی که دلیل پناه گرفتن درون این سیلو را نمی‌دانند و برای فهمیدن رازی که بیرون این سیلو جریان دارد، با وقایعی شوکه‌کننده و جذاب روبرو می‌شوند.

نکته حائز اهمیت درباره سریال Silo؛ نگاه متفاوت آن به ژانر پسا-آخرالزمانی می‌باشد که با هنرنمایی تماشایی ربکا فرگوسن به عنوان نقش اصلی، با واکنش‌های مثبتی از سوی مخاطبین مواجه شده و فصل موفقی را تاکنون پشت سر گذاشته است.

این سریال که فصل نخست آن از ۱۰ قسمت بهره می‌برد و تا چندی دیگر قسمت هشتم آن پخش می‌شود، طبق گزارش جدیدی که منتشر شده، از سوی کمپانی اپل برای فصل دوم تمدید شده است.

گراهام یوست که به عنوان خالق این سریال محسوب می‌شود، به مناسبت تمدید فصل دوم اعلام کرد که:

 

کمپانی اپل از همان روز نخست نسبت به دیدگاهی که به این دنیا داشتیم، باورمان داشت و برای روایت ادامه دنیای شگفت‌انگیز و وقایع حماسی آن نمی‌توانیم بیشتر از این صبر نماییم.

 

در حالی که فصل نخست سریال Silo در تاریخ ۳۰ ژوئن (۹ تیر) به پایان خواهد رسید، هنوز هیچ زمان پخشی برای فصل دوم آن در نظر گفته نشده است.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها