کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

تیزر جدید انیمیشن The Super Mario Bros. Movie
زمان مطالعه : 1 دقیقه
Spread the loveبه تازگی تیزری برای انیمیشن The Super Mario Bros. Movie منتشر شده که تقابل ماریو با دانکی کونگ را نشان می‌دهد.

 

 

هنوز چند ماه دیگر تا اکران انیمیشن برادران سوپر ماریو (The Super Mario Bros. Movie) روی پرده سینماها باقی مانده و با این حال، سازندگان این اثر با انتشار تیزرهایی سعی دارند تا هیجان طرفداران برای تماشای این اقتباس بر اساس این بازی‌های محبوب را بالا نگه دارند.

 

 

به تازگی نیز تیزری ۳۰ ثانیه‌ای از انیمیشن برادران سوپر ماریو منتشر شده. در آن، ماریو با یکی از شخصیت‌های نمادین نینتندو یعنی دانکی کونگ روبه‌رو می‌شود. صداپیشگی این شخصیت را ست روگن برعهده دارد. این تیزر برای اولین بار نشان می‌دهد که صداپیشگی این بازیگر در نقش دانکی کونگ چگونه است.

 

 

کمپانی یونیورسال انیمیشن سازی فیلم برادران سوپر ماریو را به عهده استودیو ایلومینیشن قرار داده است، استودیویی که سابقه ساخت انیمیشن‌های من نفرت‌انگیز (Despicable Me) و انیمیشن‌های آواز (Sing) را در کارنامه دارد.

 

 

انیمیشن برادران سوپر ماریو قرار است در تاریخ ۷ آوریل سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۸ فروردین ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

 

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها