کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

جیسون موموآ و پاتریک ویلسون در کنار هم در تصویر تازه فیلم Aquaman and the Lost Kingdom
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveفیلم Aquaman and the Lost Kingdom

 

 

تصویر تازه منتشر شده از فیلم Aquaman and the Lost Kingdom جیسون موموآ و پاتریک ویلسون را در کنار هم نشان می‌دهد.

فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» جدیدترین اثر از دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌رود که قرار است در اواخر سال جاری میلادی به روی پرده سینماها بیاید و حالا نیز تصویری تازه از آن منتشر شده که دو ستاره حاضر در این اثر یعنی جیسون موموآ و پاتریک ویلسون را نشان می‌دهد.

فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» دنباله‌ای برای فیلم سال ۲۰۱۸ به شمار می‌رود، فیلمی که در آن، جیسون موموآ و پاتریک ویلسون نقش برادران ناتی و وارثان پادشاهی زیردریا را بازی می‌کردند. پس از اتفاقات پایان فیلم اول و به زندان رفتن اورم با بازی پاتریک ویلسون، به نظر می‌رسد که در فیلم دوم او آزاد شده است.

این تصویر تازه که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، آرتور و اورم را در کنار هم نشان می‌دهد که در حال صحبت با فردی هستند که در تصویر دیده نمی‌شود. آرتور لبخندی شرورانه روی صورتش دارد و اورم نیز ظاهری جدی به خود گرفته است.

 

Aquaman and the Lost Kingdom 1 | دنیای فیلم و سریال همآهنگ 

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

پس از شکست فیلم‌های اخیر دی‌سی همچون فیلم The Flash، فیلم Black Adam و فیلم Shazam! 2 طرفداران مشتاقانه منتظر فیلم «آکوامن ۲» هستند. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا این اثر می‌تواند همانند فیلم اول موفق باشد یا خیر.

علاوه بر جیسون موموآ و پاتریک ویلسون، از جمله دیگر بازیگران حاضر در فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» می‌توان به یحیی عبدالمتین دوم،‌ امبر هرد، نیکول کیدمن، دولف لاندگرن و رندال پارک اشاره کرد. این فیلم به کارگردانی جیمز وان در تاریخ ۲۰ دسامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها