کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

جیمز گان: هنری کویل از نقش سوپرمن اخراج نشده بود
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveجیمز گان در جدیدترین صحبت‌های خودش درباره نقش سوپرمن اظهار داشته که آن‌ها هنری کویل را استخدام نکردند که سپس او را اخراج کنند.

 

 

جیمز گان و پیتر سفران به تازگی آثار آینده دنیای سینمایی دی‌سی را اعلام کردند. در این میان ساخت فیلم جدید سوپرمن با بازی بازیگری جدید به چشم می‌خورد که در سال ۲۰۲۵ میلادی اکران خواهد شد.

 

قبل از این که جیمز گان و پیتر سفران به ریاست استودیو دی‌سی منسوب شوند، هنری کویل از بازگشت به دنیای سینمایی دی‎‌سی برای ایفای دوباره نقش سوپرمن خبر داده بود و حتی در صحنه پسا تیتراژ فیلم بلک آدام (Black Adam) حضور پیدا کرد.

 

اما پس از ورود جیمز گان و پیتر سفران به استودیو دی‌سی، اعلام شد که هنری کویل دیگر نقش سوپرمن را بازی نخواهد کرد. چراکه آن‌ها سعی دارند بازیگر جدیدی را برای ایفای این نقش به خدمت بگیرند.

 

 

حالا جیمز گان در صحبت‌های تازه خودش اظهار داشته که هیچ گاه آن‌ها هنری کویل را اخراج نکردند. چراکه رسما هیچ قراردادی بین او و دی‌سی به امضا نرسیده بود. او گفته:

 

“این نکته مهم را باید بگویم که هنری کویل هیچ گاه اخراج نشده بود چراکه او اصلا برای حضور در فیلم سوپرمن استخدام نشده بود و هیچ قراردادی با او به امضا نرسیده بود.”

 

 

با وجود اینکه جیمز گان خبر از ساخت فیلم جدید سوپرمن را داده و حتی تاریخ اکران آن را نیز مشخص کرده اما هنوز بازیگری به صورت رسمی برای ایفای این نقش مهم در دنیای سینمایی دی‌سی به خدمت گرفته نشده است.

 

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها