کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

حضور ۸ بازیگر جدید در فصل دوم سریال Squid Game
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the love "حضور 8 بازیگر جدید در فصل دوم سریال Squid Game"

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده به نظر می‌رسد که تیم بازیگری فصل دوم سریال Squid Game بالاخره تکمیل شده است.

فصل نخست سریال درام و بقا محور Squid Game (بازی مرکب) که در سال ۲۰۲۱ از سوی کمپانی نتفلیکس منتشر شد، به حدی موفقیت‌آمیز و شگفتی‌ساز بود که از آن زمان تاکنون این غول سرویس استریم در تلاش برای مهیا کردن شرایط ساخت فصل دوم آن بوده است. فصل دومی که تاکنون بازیگران بسیاری به آن ملحق شده و حال نیز ۸ بازیگر دیگر به این مجموعه اضافه‌ شده‌اند.

این ۸ هنرمند که عبارتند از پارک گیو یونگ، کانگ آئسیم، لی جین اوک، جو یو ری، لی دیوید، چوی سونگ هیون، وون جیان و رو جائه وون آخرین بازیگران فصل دوم این سریال بوده و نهایتاً تیم بازیگری این مجموعه را تکمیل نمودند تا کمپانی نتفلیکس وارد فاز جدیدی از پروسه تولید بشود.

 "حضور 8 بازیگر جدید در فصل دوم سریال Squid Game"

تکمیل تیم بازیگری سبب شده تا آن‌ها این هفته گرد یکدیگر جمع شده تا خواندن فیلم‌نامه را به صورت گروهی آغاز نمایند و سپس برای آغاز پروسه فیلم‌برداری در اواخر امسال آماده شوند. هوانگ دونگ-هیوک به عنوان خالق این مجموعه نیز باز خواهد گشت تا تمامی قسمت‌های فصل دوم را شخصاً کارگردانی نماید.

انتظار می‌رود که در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۴ میلادی شاهد پخش فصل دوم سریال مورد انتظار Squid Game باشیم.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها