کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

خلاصه داستان فصل دوم سریال Loki منتشر شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the love "خلاصه داستان فصل دوم سریال Loki منتشر شد"

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره طرفداران دنیای سینمایی مارول می‌توانند خلاصه داستان فصل دوم سریال Loki را مطالعه نمایند.

فصل نخست سریال Loki (لوکی) نه تنها به عقیده بسیاری از مخاطبین، بهترین اثر فاز چهارم دنیای سینمایی مارول لقب گرفته است، بلکه زمینه‌ساز ورود ابرشرور جدید این فرنچایز بزرگ می‌باشد که کانگ فاتح نام داشته و با ایده جهان‌های موازی قرار است تا در فیلم‌های آینده انتقام‌جویان حسابی ابرقهرمانان مارول را به چالش بکشد.

تا رسیدن آن زمان باید منتظر پخش فصل دوم سریال مورد انتظار Loki باشیم که کمپانی دیزنی به تازگی خلاصه‌ای از داستان آن را منتشر کرده است. داستانی که حول محور ماجراجویی لوکی از ازگارد و موبیوس ام. موبیوس جریان دارد که تلاش می‌کنند تا نسخه اصلی کانگ را پیدا نمایند.

در این خلاصه آمده که:

 

پس از وقایع پایانی فصل نخست سریال Loki که به وقایع شوکه‌کننده‌ای منجر شد، حال او به همراه تیمی شامل موبیوس ام. موبیوس، هانتر بی-۱۵ و شخصیت‌هایی جدید از یک سو وظیفه دارند تا سیلوی را پیدا کرده و در سوی دیگر نیز حقیقت پشت جهان‌های موازی را برملا نمایند که پای شخصیت‌های دیگری همچون قاضی رن‌اسلیر و میس مینت را نیز به داستان باز خواهد کرد.

 

با وجود آن که در این خلاصه داستان هیچ اشاره‌ای به کانگ فاتح و نسخه‌های مختلف وی نشده است اما می‌دانیم که جاناتان میجرز ایفای نقش چندین و چند شخصیت مختلف را بر عهده خواهد داشت که یکی از آن‌ها را در صحنه پس از تیتراژ فیلم مرد مورچه‌ای ۳ مشاهده کرده بودیم.

فصل دوم سریال Loki در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر) پخش خود را از طریق سرویس دیزنی‌پلاس آغاز خواهد کرد.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها