کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
سریال لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers 2023-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
سریال لوله کش های کاخ سفید
episode
قسمت 1
episode
قسمت 2
episode
قسمت 3
episode
قسمت 4
episode
قسمت 5

خلاصه داستان

عوامل سیاسی ریچارد نیکسون، یک مامور اف‌بی‌آی به نام جی گوردون لیدی و یک مامور سی‌آی‌ای به نام ای هاوارد هانت، به طور تصادفی ریاست جمهوری را که سعی در محافظت از آن داشتند، سرنگون کردند و…

درباره فیلم

Spread the loveسریال لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers 2023

سریال لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers، در ژانر بیوگرافی، تاریخی، و درام است. این سریال به کارگردانی ماهر آمریکایی و دیوید مندل ساخته شده است. الکس گریگوری و پیتر هایک بر اساس اثری از باد کروگ و متیو کروگ، فیلمنامه را نوشته اند. وودی هرلسون، جاستین ثرو، لینا هیدی، کرنان شیپکا، جودی گریر، کاتلین ترنر، دامنل گلیسون، نلسون آسنسیو، تری رایدر، الکسیس والدس، آیک بارینهولتز، ریچ سامر و کاتلین ترنر به نقش آفرینی پرداخته اند.

 

سریال White House Plumbers، بر اساس واقعیت‌هایی ساخته شده است و برای اولین بار از تاریخ 1 تا 29 مه سال 2023 میلادی، در آمریکا پخش شد. در Metacritic که از میانگین وزن‌دار استفاده می‌کند، امتیاز 62 از 100 بر اساس 22 نقد به دست آمده است، که نشان‌دهنده نقدهای کلی مثبت است.

 

 

 

سریال لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers 2023 با دوبله فارسی همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

White House Plumbers 2023 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها