کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
فیلم شوالیه های زودیاک Knights of the Zodiac 2023-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
فیلم سینمایی شوالیه های زودیاک

خلاصه داستان

در فیلم سینمایی شوالیه های زودیاک Knights of the Zodiac 2023، هنگامی که الهه جنگ در بدن دختری جوان تناسخ پیدا می‌کند، پسری یتیم به نام سیا متوجه می‌شود که قرار است از این دختر محافظت کرده و جهان را نجات دهد اما تنها در صورتی که بتواند با گذشته خود روبه رو شده و عضوی از شوالیه‌ های زودیاک شود و...

درباره فیلم

Spread the loveفیلم شوالیه های زودیاک Knights of the Zodiac 2023

فیلم شوالیه های زودیاک Knights of the Zodiac 2023، یک فیلم اکشن درام ماجراجویی محصول مشترک آمریکا و ژاپن به کارگردانی تومک بگینسکی می باشد. فیلمنامه توسط جاش کمبل، مت استوکن و کیل موری براساس مانگا سنت سئیا اثر ماسامی کورومادا نوشته شده است. تهیه کنندگی فیلم را یوشی ایکزاوا، جوزف چو و… به صورت مشترک برعهده داشته اند. بازیگرانی نظیر مکنیو، فامکه یانسن، مدیسون آیسمن، دیگو تینوکو، مارک داکاسکوس، نیک استال و شان بین در این فیلم حضور دارند.

 

نکات فیلم

فیلم شوالیه های زودیاک Knights of the Zodiac 2023، اکثراً نقدهای منفی از سوی منتقدان را به دست آورده و با درآمد 7 میلیون دلار، یک شکست باکس آفیس شد. تدوین فیلم بر عهده ی پیتر پاو و کنی جی کراوس بوده است. موسیقی متن فیلم شوالیه های زودیاک اثری از یوشیهیرو آیک می باشد.

 

 

فیلم شوالیه های زودیاک Knights of the Zodiac 2023 همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Knights of the Zodiac 2023 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها