کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
فیلم دستگاه فتوکپی Photocopier 2021-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
فیلم سینمایی دستگاه فتوکپی

خلاصه داستان

سور دانشجویی است که پس از پخش شدن عکس هایش در یک مهمانی بورسیه تحصیلی خود را از دست می دهد. او به سراغ یکی از دوستان قدیمی اش می رود و از او می خواهد که به او کمک کند تا بفهمد آن شب در آن مهمانی چه اتفاقی افتاده است اما...

درباره فیلم

Spread the loveفیلم دستگاه فتوکپی Photocopier 2021

فیلم دستگاه فتوکپی Photocopier، یک فیلم جنایی، درام و معمایی محصول کشور اندونزی به کارگردانی رگاس بانوتجا در اولین فیلم کامل کارگردانی او است. فیلمنامه را رگاس بانوتجا و هنریکوس پریا به رشته تحریر درآورده اند. تهیه کنندگی فیلم را آدیاکسا اکاتاما و آجیش دیبیو برعهده داشته اند. شنینا سینامون، چیکو کورنیاوان، لوتشا، جروم کورنیا، جولیو پارنگکوان از جمله هنرمندانی هستند که در این فیلم حضور دارند.

 

فیلم دستگاه فتوکپی Photocopier، در مجموع دوازده جایزه سیترا شامل جوایز بهترین فیلم، بهترین بازیگر زن، بهترین طراحی لباس و بهترین کارگردان را از هفده نامزدی به دست آورد. این فیلم بیشترین تعداد جوایز سیترا را که توسط یک فیلم تک قسمتی به دست می‌ آید را به دست آورد.

 

فیلم دستگاه فتوکپی Photocopier 2021 همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Photocopier 2021 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها