کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
فیلم دلال 2022 Broker-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
فیلم سینمایی دلال

خلاصه داستان

فیلم سینمایی دلال، بانوی جوانی تصمیم می گیرد فرزند تازه متولد شده خود را برای فرزندخواندگی به کلیسا بسپارد اما متوجه می شود که گروهی فعال وجود دارد که این کودکان را برای فروش می دزدند...

درباره فیلم

Spread the loveفیلم دلال 2022 Broker

فیلم دلال 2022 Broker، بروکر یک فیلم درام، کمدی و جنایی کره ای به کارگردانی و نویسندگی هیروکازو کوریدا می باشد. بازیگرانی مانند سونگ کانگ هو، گنگ دونگ وون، لی جی وون (IU)، بائ دونا، لی جو یونگ، کانگ گیل وو، پارک هه جون و … غیره نقش داشته اند.

فیلم دلال Broker، پس از پخش، نظرات مثبت بسیاری را از سوی تماشاگران و منتقدان دریافت کرد، به طوری که برای بازی قوی بازیگران، به ویژه بازی جذاب سونگ کانگ هو، گنگ دونگ وون و لی جی وون، داستان جذاب، مفاهیم تشویقی، جنبه های فنی فیلمنامه و همچنین شخصیت پردازی مورد ستایش قرار گرفت.

این فیلم پس از شرکت در جشنواره های بین المللی متعدد برنده 3 جایزه از جمله بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر مرد با آهنگ کانگ هو و بهترین فیلم بین المللی شد و نامزد 2 جایزه دیگر از جمله نامزد نخل طلای جشنواره کن شد.

 

فیلم دلال 2022 Broker همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Broker 2022 Download Hamahang

عوامل سازنده

نویسندگان:
دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها