کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

دومین افتتاحیه بزرگ ۲۰۲۲ توسط فیلم Black Panther 2
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveفیلم Black Panther: Wakanda Forever با رسیدن به آمار فروش ۳۳۰ میلیون دلاری خود طی روزهای گذشته، در رتبه دوم بزرگ‌ترین افتتاحیه آثار سینمایی بعد از Doctor Strange 2 قرار گرفت.

 

فیلم Black Panther: Wakanda Forever جمعه هفته گذشته در نقاط مختلف جهان روی پرده سینما رفته و عملکرد بسیار خوبی را در باکس آفیس از خود به نمایش گذاشته است. البته که پیش‌بینی‌ اولیه‌ی ۳۶۵ میلیون دلاری برای آن محقق نشده اما با رسیدن به آمار فروش ۳۳۰ میلیون دلار بعد از دکتر استرنج 2 در رده‌ی دوم آثار سینمایی سال قرار گرفته است. ساخته‌ی احساسی و هیجان انگیز رایان کوگلر ۱۸۰ میلیون دلار از مجموع فروش خود را در آمریکای شمالی و ۱۵۰ میلیون دیگر را از سایر کشورهای جهان به‌دست آورده است.

 

همان‌طور که اشاره شد، Doctor Strange in the Multiverse of Madness تنها فیلمی است که اکران موفق‌تری نسبت به این فیلم را تجربه کرده است. علاوه‌بر این، بلک پنتر 2 رکورد The Hunger Games: Catching Fire به‌عنوان بزرگ‌ترین اکران یک فیلم در ماه نوامبر را شکسته و درآمد بین‌المللی آن در رتبه‌ی پنجم بالاترین فروش جهانی یک فیلم از زمان همه گیری ویروس کرونا قرار می‌گیرد.

 

فیلم Black Panther 2 با مدت زمانی حدود ۲ ساعت و ۴۱ دقیقه پس از فیلم Avengers: Endgame، دومین فیلم بلند دنیای سینمایی مارول لقب گرفته است.

 

منبع : زومجی

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها