کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

رابرت رودریگز از دنباله فیلم Alita: Battle Angel می‌گوید
Spread the loveپس از مدت‌ها انتظار و اصرار طرفداران بالاخره شرایط برای ساخت دنباله فیلم جذاب و دوست داشتنی Alita: Battle Angel مهیا شده است.

فیلم Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته جنگ) اقتباسی سینمایی از انیمه‌ای به همین نام بود که علی‌رغم جلوه‌های بصری تماشایی و روایت داستان هیجان‌انگیزی که داشت اما در سیل فیلم‌های بزرگ و پر سر و صدای سال ۲۰۱۹ میلادی غرق شد و به فروش تنها ۴۰۰ میلیون دلار علی‌رغم بودجه ۱۷۰ میلیون دلاری‌اش اکتفا کرد. مسئله‌ای که ساخت دنباله‌اش را در آن زمان به امری نه چندان شدنی تبدیل کرد.

با این حال اصرار بینندگانش طی سال‌های گذشته بالاخره نتیجه داد تا خود شخص جیمز کامرون از ساخت دنباله Alita: Battle Angel طی سال‌های آینده خبر بدهد. حال نیز رابرت رودریگز در قامت کارگردان فیلم نخست در صحبت‌های جدیدش به آینده این مجموعه اشاره کرده و اعلام نموده که:

 

من و جیمز کامرون همیشه به صحبت درباره آینده آلیتا پرداخته‌ایم و اشاره داشتیم که نسبت به ساخت دنباله آن مشتاقیم. در زمان خریداری فاکس توسط کمپانی دیزنی شاهد مسائل حقوقی متعددی بودیم که اجازه ساخت این دنباله را به ما نمی‌داد. با این حال امروزه شاهد هستیم که استودیو فاکس قرن بیستم جان دوباره‌ای گرفته و این مسئله به ساخت دنباله آلیتا نیز کمک شایانی خواهد کرد.

 

جیمز کامرون طی ماه‌های گذشته اعلام کرد که به تنها ساخت یک دنباله برای Alita: Battle Angel اکتفا نخواهند کرد و شاهد گسترش این فرنچایز از طریق پروژه‌های متعدد خواهیم بود. با توجه به موفقیت‌های غیرمنتظره دنباله فیلم آواتار می‌توان گفت که شخص جیمز کامرون کنترل کاملی بر روی پروژه‌های مورد علاقه‌اش خواهد داشت که خوشبختانه فرنچایز آلیتا نیز شامل آن‌ می‌باشد.

باید صبر کرد و دید که رابرت رودریگز و جیمز کامرون برای آینده Alita: Battle Angel چگونه برنامه ریزی خواهند کرد و ساخت دنباله آن از چه زمانی شروع می‌شود.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها