کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
فیلم ری داناوان Ray Donovan: The Movie 2022-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
فیلم سینمایی ری داناوان

خلاصه داستان

پس از اتفاقات فصل پایانی مجموعه ری داناوان، اکنون میکی (با بازی جان ویت) در حال فرار می‌باشد و ری (با بازی لیو شرایبر) مصمم است تا قبل از ...

درباره فیلم

Spread the loveفیلم ری داناوان Ray Donovan: The Movie 2022

فیلم ری داناوان Ray Donovan: The Movie، یک فیلم دلهره آور، جنایی و درام آمریکایی و به کارگردانی دیوید هلندر است که توسط شرکت مارک گوردون تهیه و منتشر شده است. دیوید هلندر، لیو شرایبر و آن بیدرمن به طور مشترک فیلمنامه این فیلم را نوشته اند. لیو شرایبر، ادی مارسان، داش میهوک، پوچ هال، کریس دورسی، جان ویت و کاترین منیگ در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

فیلم ری داناوان Ray Donovan: The Movie، برای اولین بار در 14 ژانویه 2022 از شبکه Showtime در ایالات متحده پخش شد، سپس همزمان در ایالات متحده و سایر کشورها به صورت آنلاین منتشر شد.  فیلم ری دوناوان ادامه فصل هفتم و پایانی سریالی به همین نام است که از سال 2013 تا 2020 توسط شبکه شوتایم در آمریکا پخش می شد.

این فیلم پس از اکران با نظرات و نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان و مخاطبان مواجه شد اما اکثر آنها از بازی خوب بازیگران به ویژه لیو شرایبر، داستان و همچنین نحوه کارگردانی تمجید کردند.

 

 

فیلم ری داناوان Ray Donovan: The Movie 2022 همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Ray Donovan: The Movie 2022 Download Hamahang

عوامل سازنده

کارگردان:
دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها