کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ساخت فصل پانزدهم انیمیشن سریالی SpongeBob SquarePants تأیید شد
Spread the loveانیمیشن سریالی SpongeBob SquarePants

نیکلودئون به تازگی اعلام کرده است که در آستانه پخش فصل چهاردهم انیمیشن سریالی SpongeBob SquarePants این اثر برای فصلی دیگر تمدید شده است.

انیمیشن سریالی باب اسفنجی شلوار مکعبی (SpongeBob SquarePants) از جمله انیمیشن‌های بسیار محبوب و مورد علاقه طرفداران به شمار می‌رود که توانسته خاطرات بسیار خوبی را برای بسیاری از افراد رقم بزند و حالا نیکلودئون خبر از تمدید این اثر برای فصل دیگر داده است.

به تازگی پخش فصل ۱۳ سریال انیمیشنی «باب اسفنجی شلوار مکعبی» به پایان رسیده و انتظار می‌رود که پخش فصل چهاردهم آن نیز به زودی شروع شود. حالا نیز شبکه نیکلودئون خبر از ساخت فصل پانزدهم سریال انیمیشنی «باب اسفنجی شلوار مکعبی» را داده است، فصلی که جمعا ۲۶ قسمت خواهد داشت.

با تعداد قسمت‌های فصل پانزدهم، تعداد کل قسمت‌های انیمیشن سریالی «باب اسفنجی شلوار مکعبی» به ۳۴۵ قسمت می‌رسد. فصل پانزدهم این اثر همزمان با ۲۵اُمین سالگرد آن در سال ۲۰۲۴ میلادی پخش خواهد شد. خبر ساخت فصل پانزدهم می‌تواند نتیجه پایان یافتن اعتصابات نویسندگان باشد.

پخش فصل چهاردهم انیمیشن سریالی «باب اسفنجی شلوار مکعبی» از تاریخ ۲ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲)‌ شروع خواهد شد.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها