کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ساخت فیلم آتلانتیس توسط کارگردان دنیای ژوراسیک
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveکالین ترورو، کارگردان دو قسمت از سه‌گانه فیلم دنیای ژوراسیک وظیفه کارگردانی فیلم Atlantis را برای شرکت اسکای‌دنس بر عهده گرفته است.

 

 

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم جدیدی از آتلانتیس در دست ساخت است. هالیوودریپورتر گزارش داد که کالین ترورو، کارگردان دو قسمت از سه‌گانه فیلم دنیای ژوراسیک وظیفه کارگردانی فیلم Atlantis را بر عهده گرفته است. شارمین دی گریت، نویسنده سریال خاندان اژدها وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. شرکت اسکای‌دنس قرار است این فیلم را تولید کند و گفته می‌شود که این استودیو حق ساخت فیلم آتلانتیس را از یونیورسال پیکچرز دریافت کرده است.

 

درواقع ترورو در ابتدا قرار بود فیلم Atlantis را برای یونیورسال کارگردانی کند. اما در ادامه حقوق فیلم را به او واگذار کرد تا حالا ترورو به‌عنوان کارگردان و تهیه‌کننده در این پروژه نقش داشته باشد. دیوید الیسن،‌ دانا گلدبرگ و دان گرانگر از دیگر تهیه‌کنندگان فیلم‌ آتلانتیس هستند که در حال حاضر اطلاعاتی از داستان و اتفاقات آن در دسترس نیست. نسخه اولیه فیلمنامه در زمانی‌که قرار بود توسط یونیورسال تولید و پخش شود توسط دانته هارپر، نویسنده فیلم Alien: Covenant نوشته شده بود.

 

 

فیلم Atlantis قرار است اولین تجربه نویسندگی دی گریت به‌عنوان فیلم باشد. فیلم Jurassic World Dominion آخرین اثری است که ترورو آن را کارگردانی کرده و این فیلم توانست بیش از یک میلیارد دلار فروش کند. او همچنین سابقه کارگردانی فیلم Jurassic World ، فیلم Safety Not Guaranteed و فیلم The Book of Henry را نیز دارد. ترورو همچنین در یک دوره قرار بود فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker را کارگردانی کند، اما در ادامه جای خود را به جی جی آبرامز داد.

 

منبع : زومجی

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها