کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

ستاره سریال Moon Knight به جمع بازیگران فیلم Gladiator 2 اضافه شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveستاره سریال Moon Knight یعنی می کالاوی قرار است در کنار بازیگران برجسته فیلم Gladiator 2 حضور داشته باشد و نقش‌آفرینی کند.

فیلم گلادیاتور ۲ (Gladiator 2) دنباله‌ای بسیار مورد انتظار و جذاب از ریدلی اسکات به شمار می‌رود که قرار است ادامه اتفاقات فیلم اول محصول سال ۲۰۰۰ کمپانی پارامونت را بازگو کند و تاکنون نیز بازیگران برجسته و درخشانی برای نقش‌آفرینی در آن به خدمت گرفته شدند.

حالا گزارش شده که بازیگران جدیدی به جمع بازیگران این فیلم سینمایی اضافه شدند که شامل ستاره سریال مون نایت (Moon Knight) یعنی می کالاوی است. در کنار وی نیز بازیگران دیگری همچون فرد هچینگر، لیور راز، درک جاکوبی، پیتر منسا و مت لوکاس به این فیلم پیوستند.

با اینکه در حال حاضر جزئیات زیادی درباره نقش‌هایی که این بازیگران در فیلم «گلادیاتور ۲» بازی می‌کنند، آشکار نشده اما گزارش‌ها حاکی از آن هستند که فرد هچینگر در حال مذاکره برای ایفای نقش امپراتور گتا در این اثر است، نقشی که در ابتدا قرار بود بری کیوگان آن را ایفا کند. اما ظاهرا بری کیوگان به دلیل مشکلات در برنامه کاری‌اش مجبور بوده تا از این پروژه کناره‌گیری کند.

امپراتور گتا یک امپراتور واقعی روم بوده که در قرن سوم میلادی حکمرانی می‌کرده اما در حال حاضر مشخص نیست که این فیلم سینمایی تا چه اندازه قرار است داستان واقعی این امپراتور را درون خودش جای بدهد. درک جاکوبی نیز همانند فیلم اول قرار است نقش سناتور گراکوس را بازآفرینی کند.

از جمله بازیگرانی که قبلا حضورشان در فیلم «گلادیاتور ۲» تأیید شده نیز می‌توان به پل مسکال در نقش لوسیوس، دنزل واشنگتن، جوزف کوئین، پدرو پاسکال و کانی نیلسون اشاره کرد. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۲ آذر ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها