کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سریالی بر اساس فرنچایز Has Fallen ساخته می‌شود
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveسازندگان فرنچایز Has Fallen با نقش‌آفرینی جرارد بالتر قصد دارند که این مجموعه را به دنیای سریال نیز گسترش بدهند.

 

فرنچایز سقوط کرده است (Has Fallen) یکی از فرنچایزهای اکشن با نقش‌آفرینی جرارد باتلر در نقش اصلی است و حالا پس از گذشت چندین سال از آخرین فیلم این فرنچایز، گزارش‌ها حاکی از توسعه این فرنچایز به دنیای سریال هستند.

گزارش‌ های تازه منتشر شده آشکار کردند که سریال پاریس سقوط کرده است (Paris Has Fallen) داستانی تازه را در این فرنچایز بازگو خواهد کرد. در این گزارش‌ ها آمده که بازیگر فرانسوی متیو کاسوویتس قرار است نقش اصلی این سریال تازه را بازی کند. سریال «پاریس سقوط کرده است» قرار است. توسط StudioCanal در اروپا پخش شود و جرارد باتلر بازیگر اصلی این فرنچایز سینمایی احتمالا به صورت کوتاه نیز در این سریال حضور خواهد داشت.

در این سریال،‌ متیو کاسوویتس نقش وینسنت یک مأمور محافظتی وزیر فرانسه را بازی می‎‌کند. این در حالی است که وزیر توسط گروهی تروریستی به رهبری ژاکوب مورد هدف قرار گرفته است. این مأمور با یکی از مأموران ام‌آی۶ به نام زارا همکاری می‌کند تا وزیر را در امان نگه دارد اما در نهایت، این دو توطئه بسیار بزرگتری را کشف می‌کنند.

در حال حاضر جزئیات بیشتری درباره سریال «پاریس سقوط کرده است» و همچنین تاریخ پخش آن در دسترس نیست.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها