کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سریال Heels کنسل شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveheels tv series

درام ورزشی تحسین‌شده‌ی Heels پس از تنها دو فصل به کار خود پایان داد.

سرویس Starz امروز به طور ناگهانی خبر کنسل کردن چهار اثر خود را منتشر کرد که شاید عجیب‌ترین و شوکه‌کننده‌ترین نام در میان این چهار اثر، سریال Heels (آدم بدها) باشد.

درام ورزشی Heels که به تازگی پخش فصل دوم آن به اتمام رسیده و نقدهای بسیار مثبتی را نیز از سوی منتقدان دریافت کرده است؛ روایتگر داستان یک شرکت کوچک برگزارکننده‌ی مسابقات کشتی‌کج، DWL، است که توسط دو برادر به نام‌های جک و ایس اسپید اداره می‌شود. جک در نمایش‌ها نقش شخصیت منفی را بر عهده دارد و ایس قهرمان مبارزات است.

آن‌ها قصد دارند تا تجارت خانوادگی خود را از حالت یک کسب‌وکار محلی خارج کنند و به سطح گسترده‌تری ارتقا دهند؛ اما آن‌ها در این راه با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شوند که رقابت طبیعی بین دو برادر گاهاً وضعیت را برای آن‌ها بدتر می‌کند.

فصل اول بر تلاش ایس برای استقلال از برادرش و تبدیل شدن به مهره‌ای مهم‌تر در شرکت متمرکز است و به معرفی ستارگان نمایش‌های شرکت DWL و کاوش در زندگی شخصی آن‌ها می‌پردازد. در فصل دوم علی‌رغم اینکه شرکت در مسیر ترقی و جهش تجاری بزرگی قرار می‌گیرد؛ اما روابط پرتنش جک با اعضای خانواده‌اش برای جک به چالشی بزرگ در راه تحقق اهدافش تبدیل می‌شود.

الکساندر لودویگ ستاره‌ی سریال Heels، این اثر را بدین‌گونه توصیف می‌کند:

یکی از چیزهایی که من را خیلی به این سریال علاقه‌مند کرده است و فکر می‌کنم که استفن هم در این مورد با من هم‌نظر باشد؛ این است که Heels فراتر از یک سریال در مورد کشتی‌کج است. کشتی‌کج یک جهان خارق‌العاده است؛ اما در پشت صحنه‎‌ی آن هویت‌ها و مردمان واقعی قرار دارند.

بلافاصله پس از اینکه ما فیلمبرداری را شروع کردیم؛ به دلیل اینکه هیچ‌کدام از ما قبلاً تجربه‌ی این ورزش را به طور حرفه‌ای نداشتیم؛ مجبور به یادگیری این ورزش شدیم که این منجر به دوستی عمیق من و استفن شد. این مسئله خیلی ما را به هم نزدیک کرد و من فکر می‌کنم که ایده‌ی این سریال نیز از اول همین بود. این سریال در مورد یک خانواده و رویاهای آن‌ها است.

سریال Heels توسط مایکل والدرون که پیش‌تر به خاطر خلق سریال Loki شناخته می‌شود، توسعه یافته است. از بازیگران این سریال می‌توان به استفن امل و الکساندر لودویگ اشاره کرد.

سریال Heels هم‌اکنون در شبکه‌ی Stars در دسترس قرار دارد.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها