کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

سریال Wednesday پربیننده‌ترین افتتاحیه را در سال ۲۰۲۲ داشت
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveسریال Wednesday پربیننده‌ترین افتتاحیه محصول سرویس آنلاین نتفلیکس را در سال ۲۰۲۲ میلادی برای خود کرده است.

 

 

سال ۲۰۲۲ میلادی سال بسیار خوبی برای دنیای سریال به شمار می‌رفت. سریال‌های برجسته بسیار زیادی تلاش کردند تا در مدت زمان پخش خود بتوانند بیننده‌های بیشتری را به سمت خود بکشاند و آمار بهتری داشته باشند.

 

معمولا میزان بیننده یک سریال در مدت زمان مشخصی تعیین می‌شود و این در حالی است که هسته اصلی بیننده‌های یک سریال در همان ۱۵ روز ابتدایی آن مشخص می‌شوند. بر اساس همین آمار، سریال ونزدی (Wednesday) به سومین سریال پربازدید سال گذشته میلادی تبدیل شد.

 

 

با اینکه برخی از سریال‌های دیگر توانستند ۷۵ درصد از بیننده‌های خودشان را در همان دو هفته ابتدایی پخش جذب کنند. این میزان برای سریال ونزدی ۶۶ درصد است اما این سریال توانسته مدت زمان بیشتری را به جذب مخاطب ادامه بدهد.

 

 

سریال ونزدی یکی از سریال‌های محبوب و پربازدید سال ۲۰۲۲ میلادی محسوب می‌شود و با وجود اینکه از نظر میزان بیننده در ۱۵ روز ابتدایی نسبت سریال (House of the Dragon) محصول شبکه اچ‌بی‌او در رده پایین‌تری قرار دارد اما این اثر از لحاظ میزان بیننده در ۴۰ روز ابتدایی پخش بالاتر از پیش‌درآمد سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) است.

 

سریال ونزدی علاوه بر اینکه یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های سال گذشته میلادی محسوب می‌شود، در بین تمام سریال‌های تاریخ سرویس آنلاین نتفلیکس نیز در رده سوم پر بیننده‌ترین‌ها و پس از سریال بازی مرکب (Squid Game) و سریال چیزهای عجیب (Stranger Things) قرار دارد.

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها