کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

صحنه احساسی سریال خاندان اژدها در فیلمنامه نبوده است
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveسازندگان سریال House of the Dragon می‌گویند که صحنه مهم و احساسی قسمت هشتم این سریال بخشی از فیلمنامه آن نبوده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جالبی از یکی از صحنه‌های مهم و احساسی این قسمت سریال خاندان اژدها منتشر شده است. ادامه این خبر بخش مهمی از داستان و اتفاقات قسمت هشتم سریال House of the Dragon را فاش می‌کند و در صورت اینکه سریال را تماشا نکرده‌اید، از مطالعه ادامه مطلب خودداری کنید.

در طول قسمت هشتم سریال House of the Dragon شاهد تلاش پادشاه ویسریس برای نشستن روی تخت پادشاهی و دفاع از رینیرا، دخترش بودیم، اما تاج او می‌افتد و در ادامه دیمون، برادرش تاج او را بر می‌دارد و دوباره روی سر ویسریس می‌گذارد. این صحنه به‌حدی تأثیرگذار، احساسی و قدرتمند توصیف شده است که از آن به‌عنوان یکی از بهترین یا حتی بهترین صحنه سریال خاندان اژدها یاد می‌شود. حالا ظاهرا این صحنه از ابتدا داخل فیلمنامه نبوده است.

 

گیتا پتل، کارگردان قسمت هشتم سریال House of the Dragon در مصاحبه با انترتیمنت ویکلی تایید کرد که این صحنه به شکلی اتفاقی گرفته شده و داخل فیلمنامه نبوده است. پتل گفت: «فکر کنم در تمرین دوباره روز اول فیلم‌برداری قسمت هشتم سریال بود که تاج از سر پدی افتاد و مت آن را برداشت و ما بدون اینکه کات بدیم و فیلم‌برداری را قطع کنیم ادامه دادیم. یک لحظه مهم در این لحظه دیده شد. ما سه نفر دور هم جمع شدیم و آن‌ها گفتند که این به‌نظر نقطه عطفی در رابطه ما بود و ما آن را احساس کردیم. در ادامه فقط یک لحظه سکوت کردیم.»

 

منبع : زومجی

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها