کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

غیررسمی: فیلم‌های سال ۲۰۲۴ کمپانی برادران وارنر تأخیر خوردند
Spread the loveفیلم Beetlejuice 2

شایعات حاکی از آن هستند که کمپانی برادران وارنر به دنبال به تأخیر انداختن اکران فیلم‌های سال ۲۰۲۴ میلادی خودش است.

اعتصابات بازیگران هالیوود اکنون به مرز ۱۰۰ روز رسیده است که همین نیز باعث شده تا به مدت بیش از سه ماه تولید آثار مختلف در حالت تعلیق قرار داشته باشد. این وقفه در تولید آثار سینمایی باعث می‌شود تا استودیوهای سازنده تصمیم به تعویق اکران این آثار بگیرند.

اخیرا کمپانی پارامونت تاریخ اکران بسیاری از آثار برجسته و بزرگ خودش در سال ۲۰۲۴ میلادی را تغییر داده و حالا گزارش‌های غیررسمی حاکی از آن هستند که کمپانی برادران وارنر نیز قصد انجام همین کار را دارد. بنابر این گزارش‌ها، فیلم Beetlejuice 2 ساخته تیم برتون قرار است با تأخیر اکران شود. این در حالی است که فیلم Wise Guys با بازی رابرت دنیرو نیز قرار است دیرتر اکران شود.

با اینکه هنوز مشخص نیست که این تصمیم کمپانی برادران وارنر قطعی است یا خیر اما می‌توان انتظار داشت که در صورت تأخیر خوردن اکران این اثر سینمایی، اکران آن به هالووین سال ۲۰۲۵ میلادی موکول شود. فیلم «بیتل‌جوس ۲» اثری به کارگردانی تیم برتون است و از جمله بازیگران حاضر در آن می‌توان به مایکل کیتون، جنا اورتگا، جاستین ثرو و مونیکا بلوچی اشاره کرد.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها