کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

فصل سوم سریال The Wheel of Time داستان کتاب چهارم را به تصویر می‌کشد
Spread the loveمدیر اجرایی سریال The Wheel of Time به تازگی اظهار داشته که فصل سوم سریال داستان کتاب چهارم را به تصویر می‌کشد.

سریال «چرخ زمان» اثری فانتزی و برجسته از سرویس آنلاین آمازون پرایم به شمار می‌رود که تاکنون دو فصل از آن پخش شده و این در حالی است که از مدت‌ها پیش برای فصل سوم تمدید شده است. این سریال بر اساس مجموعه کتابی به همین نام نوشته رابرت جردن ساخته شده است.

به تازگی مدیر اجرایی سریال «چرخ زمان» یعنی ریف جادکینز به صحبت درباره فصل سوم سریال پرداخته و به آنچه که بینندگان می‌توانند از فصل بعدی انتظار داشته باشند، اشاره کرده است. او تأیید کرده که فصل سوم سریال عمدتا روی داستان کتاب چهارم این مجموعه متمرکز خواهد بود و قوم دریا و همچنین تانچیکو و رویدین را نیز نشان خواهد داد.

سریال چرخ زمان

او در صحبت‌های خودش اظهار داشته که فصل اول سریال روی شخصیت مائورین تمرکز داشته و این در حالی بوده که فصل دوم بیشتر به داستان اگوین و ناینایو پرداخته و فصل سوم نیز قرار است تمرکزی بیشتری روی رند و پریسون داشته باشد.

ریف جادکینز همچنین در ادامه صحبت‌های خودش اظهار داشته که فصل سوم سریال قرار است مکان‌های آشنا و همچنین جدیدی را به تصویر بکشد. یکی از همین مکان‌های جدید نیز دنیای تانچیکو است که حال و هوایی گرمسیری دارد. فصل تازه همچنین قرار است مردم دریا را نیز نشان بدهد.

در حال حاضر تاریخ دقیقی برای زمان پخش فصل سوم سریال «چرخ زمان» از سوی سرویس آنلاین آمازون پرایم اعلام نشده است.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها