کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

فیلمبرداری فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power تمام شد
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveفصل اول سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power)

با وجود اعتصاب بازیگران و نویسندگان، فیلمبرداری فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power تمام شده است.

به دنبال اعتصاب نویسندگان، حالا انجمن بازیگران نیز به اعتصابات پیوسته و همین نیز سبب شده تا تولید بسیاری از آثار از جمله سریال دردویل: تولد دوباره (Daredevil: Born Again) و همچنین فیلم ددپول ۳ (Deadpool 3) متوقف شود. با این حال، برخی از آثار موفق شدند تا قبل از این اعتصابات فیلمبرداری خود را به پایان برسانند که شامل سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power) نیز می‌شود.

فیلمبرداری فصل دوم سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» مدتی است که در جریان بوده و سرویس آنلاین آمازون موفق شده تا قبل از شروع اعتصاب بازیگران، فیلمبرداری آن را به پایان برساند و با مشکل مواجه نشود. در حال حاضر جزئیات زیادی از داستان و اتفاقات فصل دوم سریال در دست نیست اما به نظر می‌رسد که قرار است بیشتر روی معرفی سائورون متمرکز شود.

فصل دوم سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» قرار است ادامه اتفاقات فصل اول و ماجراجویی‌های کاراکترهای مختلفی همچون گالادریل را برای مخاطبان و طرفداران به نمایش بگذارد. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای زمان پخش فصل دوم سریال تعیین نشده است.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها