کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

فیلم Extraction 2 و سریال Black Mirror در رأس پر بیننده‌ترین آثار این هفته نتفلیکس قرار گرفتند
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveفیلم Extraction 2 و سریال Black Mirror "فیلم Extraction 2 و سریال Black Mirror در رأس پر بیننده‌ترین آثار این هفته نتفلیکس قرار گرفتند"

فیلم Extraction 2 و سریال Black Mirror از جمله جدیدترین آثار نتفلیکس هستند که توانستند بیننده‌های بسیار زیادی را به خودشان جلب کنند.

در هفته جاری میلادی و در فهرست پر بیننده‌ترین فیلم‌های سرویس آنلاین نتفلیکس، فیلم استخراج ۲ (Extraction 2) در صدر جدول قرار گرفته است. این فیلم که با بازی کریس همسورث و گلشیفته فراهانی است، این هفته ۸۷٫۳ میلیون ساعت دیده شده که تعداد بازدیدکننده آن را به ۴۲٫۲ میلیون نفر می‌رساند.

فیلم اصلی این فرنچایز یعنی فیلم «استخراج» نیز بار دیگر به فهرست پربیننده‌ترین فیلم‌های سرویس آنلاین نتفلیکس راه پیدا کرده و با ۲۷٫۲ میلیون ساعت دیده شدن در این هفته و به طور کل، ۱۳٫۸ میلیون نفر بیننده، در رده دوم این فهرست هفتگی نتفلیکس قرار گرفته است. این برای دومین هفته متوالی است که فیلم «استخراج ۱ و ۲» در جایگاه اول و دوم این فهرست قرار می‌گیرند.

در بخش سریال نیز ششمین فصل از سریال محبوب و برجسته آینه سیاه (Black Mirror) در صدر فهرست پر بیننده‌ترین سریال‌های هفته سرویس آنلاین نتفلیکس قرار گرفته است. این سریال ۶۰٫۴ میلیون ساعت دیده شده که تعداد بازدیدکننده آن معادل ۱۱٫۶ میلیون نفر است.

فصل ششم سریال «آینه سیاه» همانند فصل‌های قبلی به صورت آنتولوژی است و داستان‌های مختلفی در ژانرهای مختلف و عمدتا متمرکز بر تکنولوژی را روایت می‌کند. در فصل ششم بازیگران برجسته و درخشانی همچون سلما هایک، بن بارنر، آرون پال، کیت مارا، ززی بیتز و تعدادی دیگر نقش‌آفرینی می‌کنند. به دنبال صدرنشینی فصل ششم سریال «آینه سیاه»، اولین فصل از این سریال نیز در جمع پربیننده‌ترین سریال‌های هفته سرویس آنلاین نتفلیکس و در رده نهم قرار گرفته است.

در میان فیلم‌ها و سریال‌های غیر انگلیسی زبان سرویس آنلاین نتفلیکس نیز سریال The Surrogacy محصول مکزیک و فیلم Through My Window: Across the Sea محصول اسپانیا نیز در جایگاه نخست قرار گرفته‌اند.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها