کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
سریال مامور تحویل 2023 Delivery Man-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
سریال مامور تحویل
episode
قسمت 1
episode
قسمت 2
episode
قسمت 3
episode
قسمت 4
episode
قسمت 5
episode
قسمت 6
episode
قسمت 7
episode
قسمت 8
episode
قسمت 9
episode
قسمت 10
episode
قسمت 11
episode
قسمت 12

خلاصه داستان

سئو یانگ مین (یون چان یانگ) یک مرد جوان دقیق و باهوش است که مرگ مادر تاکسی‌ رانش زندگی اش را تکان داده است. مرگ زودهنگام او باعث شده است که او تنها مراقب مادربزرگ بیمارش باشد. او چاره‌ای ندارد جز اینکه شروع به رانندگی با تاکسی کند اما ...

درباره فیلم

Spread the love 

سریال مامور تحویل 2023 Delivery Man

سریال مامور تحویل Delivery Man، یک سریال فانتزی، کمدی و عاشقانه کره جنوبی و به کارگردانی پارک دای هی و کانگ سول است.  فیلمنامه این سریال نیز توسط جو هیو جین، پارک هی یانگ و هان بو کیونگ به صورت مشترک نوشته شده است. یون چان یونگ، بنگ مین آه، کیم مین سوک، سونگ سو کیم، پارک هی جین، سان هیوک کیم، هی کیونگ مون، مون سو یون، جون سو مین و پارک سون هو در سریال حضور داشتند.

سریال Delivery Man تاکنون با بازخوردهای مثبت فراوان و استقبال گسترده مخاطبان در سراسر جهان مواجه شده است، به طوری که برای داستان فانتزی، بازی خوب بازیگران به ویژه بازی جذاب یون چان یانگ، موسیقی متن، سکانس های طنز، فضاسازی، نحوه کارگردانی، طراحی پوستر و همچنین جلوه های بصری تحسین شده است.

 

 

سریال مامور تحویل 2023 Delivery Man همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Delivery Man 2023 Download Hamahang

عوامل سازنده

کارگردان:
نویسندگان:
دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها