کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
فیلم مبدل پوش Masquerade 2012-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
فیلم سینمایی مبدل پوش

خلاصه داستان

پادشاه ظالم گوانگهای به مشاور مورد اعتماد خود هیو کیون دستور می دهد تا یک جسد سلطنتی را پیدا کند. او هاسئون را استخدام می کند، یک تقلید دهقانی که شباهت کاملی به پادشاه دارد. هنگامی که شاه گوانگهای از یک سم مرموز سقوط می کند، هاسئون با اکراه تبدیل به یک پادشاه می شود. او باید از وجدان خود پیروی کند ...

درباره فیلم

Spread the loveفیلم مبدل پوش Masquerade 2012

فیلم مبدل پوش Masquerade، در ژانر درام و تاریخی و به کارگردانی چو چانگ مین و محصول کشور کره جنوبی است. لی بیونگ هان، ریو سونگ ریونگ، هان هیو جو و جانگ گوانگ در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

 

لی بیونگ هان ستاره اصلی این فیلم است و در دو نقش بازی می کند. در نقش گوانگ هیگون پادشاه چوسان و ها سون، بازیگر سطح پایینی که در هنگام سوء قصد به پادشاه نقش او را بازی کرد. فیلم مبدل پوش Masquerade، با استقبال خوب منتقدان و تماشاگران روبرو شد و برخی از منتقدان آن را بهترین فیلم سال 2012 کره جنوبی دانستند.

این فیلم با فروش 12.3 میلیون بلیت، ششمین فیلم پرفروش تمام دوران در کره جنوبی است. همچنین در چهل و نهمین دوره جوایز بیگ بل توانست در 15 رشته از جمله بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین نمایشگاه و بهترین بازیگر مرد برنده شود.

 

 

فیلم مبدل پوش Masquerade 2012 همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

Masquerade 2012 Download Hamahang

عوامل سازنده

کارگردان:
دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها