کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

مدت زمان فیلم The Marvels مشخص شد؛ کوتاه‌ترین فیلم مارول تا به امروز
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveفیلم The Marvels

به تازگی مدت زمان فیلم The Marvels مشخص شده که آن را به کوتاه‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول تبدیل می‌کند.

تاکنون ۳۲ فیلم در دنیای سینمایی مارول منتشر شده و جدیدترین فیلم این مجموعه یعنی فیلم ماورل‌ها (The Marvels) نیز در پاییز امسال به روی پرده سینماها خواهد آمد و رکوردی جالب را به ثبت خواهد رساند و کوتاه‌ترین فیلم مارول تا به امروز خواهد بود.

فیلم «مارول‌ها» یک ساعت و ۴۵ دقیقه یعنی ۱۰۵ دقیقه زمان دارد و این به معنای این است که این اثر سینمایی از فیلم هالک شگفت‌انگیز (The Incredible Hulk) و فیلم ثور: دنیای تاریک (Thor: The Dark World) که ۱۱۲ دقیقه زمان داشتند و تا به امروز عنوان کوتاه‌ترین فیلم‌های مارول را در اختیار داشتند نیز مدت زمان کمتری خواهد داشت.

فیلم «مارول‌ها» دنباله‌ای برای فیلم اصلی آن است و ادامه داستان کارل دنورز با بازی بری لارسون را به نمایش در می‌آورد که در کهکشان در حال آزادسازی مردم از زیر ظلم و ستم است. این اثر سینمایی همچنین به داستان کامالا خان با بازی ایمان ولانی و همچنین مونیکا رامبو با بازی تیونا پاریس نیز خواهد پرداخت.

رندال پارک، ساموئل ال جکسون، شمیر اندرسون و پارک سئو جون نیز از جمله دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند، فیلمی که قرار است در تاریخ ۱۰ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۹ آبان ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها