کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

مدیر اجرایی سریال Daredevil: Born Again مشخص شد
Spread the loveسریال Daredevil: Born Again

استودیو مارول به تازگی یک مدیر اجرایی برای سریال Daredevil: Born Again انتخاب کرده است.

استودیو مارول تاکنون سریال‌های خودش را بدون استخدام مدیر اجرایی می‌ساخته ولی حالا با تغییرات صورت گرفته در سریال «دردویل: تولد دوباره»، این استودیو تصمیم گرفته تا یک مدیر اجرایی برای این اثر انتخاب کند. در همین راستا نیز داریو اسکارداپن برای انجام این کار به جمع عوامل سازنده این سریال اضافه شده است.

داریو اسکارداپن در کارنامه هنری خودش سابقه تهیه‌کنندگی اجرایی سریال The Punisher را دارد و حالا نیز وظیفه دارد تا مدیریت اجرایی سریال «دردویل: تولد دوباره» را در دست بگیرد. علاوه بر این، استودیو مارول آرون مورهد و جاستین بنسون را برای کارگردانی قسمت‌های باقیمانده فصل اول سریال به خدمت گرفته است. این دو قبلا قسمت‌هایی از سریال Moon Knight و قسمت‌هایی از فصل دوم سریال Loki را برای مارول کارگردانی کرده‌اند.

سریال Punisher

به دنبال توسعه فصل اول سریال «دردویل» و به دلیل وقفه صورت گرفته در تولید آن به خاطر اعتصابات بازیگران و نویسندگان، سران استودیو مارول تصمیم گرفتند تا تغییرات قابل‌توجهی در این اثر انجام بدهند و در همین راستا نیز دو نویسنده اصلی یعنی مت کورمن و کریس اورد در اوایل ماه گذشته میلادی از این پروژه کنار گذاشته شدند.

در سریال «دردویل: تولد دوباره» چارلی کاکس بار دیگر نقش مت مرداک را بازی خواهد کرد و وینست دن آفریو نیز بار دیگر نقش کینگ‌پین را به تصویر خواهد کشید. جان برنتال نیز قرار است در این سریال تازه نقش شخصیت پانیشر را بازآفرینی کند.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها