کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

مشخص شدن تعداد قسمت‌های سریال پنگوئن مت ریوز
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveکالین فرل، بازیگر پنگوئن در سریال اسپین‌آف فیلم The Batman، تعداد قسمت‌های این سریال را با هواداران به‌اشتراک گذاشت.

 

 

با اینکه ظاهرا مراحل فیلم‌برداری سریال The Penguin از جهان پایه‌گذاری شده در فیلم بتمن مت ریوز همچنان ادامه دارد، اما حالا کالین فرل، بازیگر نامزد جایزه‌ی آکادمی اسکار که در این سریال نقش شخصیت پنگوئن را برعهده دارد، اطلاعات جدیدی از این اقتباس دنیای پر جرم و جنایت گاتهام منتشر کرده است.

 

 

در جریان مصاحبه‌ی اخیر فرل با مجله‌ی ورایتی، بازیگر ۴۸ ساله‌ی شخصیت ازوالد کابلپات/پنگوئن اعلام کرد. این سریال در حال حاضر برای هشت اپیزود حدودا یک ساعته برنامه‌ریزی شده است. فرل در این‌باره توضیح می‌دهد:

 

“[این داستان] روی ظهور و قدرت‌گیری ازوالد کابلپات در خلا به‌وجود آمده پس از قتل کارماین فالکون متمرکز است. ایده‌ی مت [ریوز] این بود که سریال پنگوئن یک هفته پس از پایان داستان بتمن جریان داشته باشد و اگر [این پروژه] موفقیت‌آمیز بود، اگر ما کارمان را درست انجام داده باشیم، اگر استقبال کافی وجود داشت و اگر [پنگوئن] بتواند توجه مخاطبان را جلب کند، فصل دوم این پروژه ساخته می‌شود و حوادث پس از پایان [سریال پنگوئن شبکه‌ی HBO] را روایت خواهد کرد.”

 

 

همچنین یک سریال ترسناک با محوریت بیمارستان آرکام و چند پروژه‌های معرفی نشده که قرار است به دیگر شخصیت‌های شرور کمیک‌های بتمن بپردازند. از جمله دیگر آثار اسپین‌آف جهان فیلم The Batman هستند که براساس برنامه‌ریزی جدید دنیای سینمایی دی‌سی، همگی خارج از یونیورس اصلی DC و تحت لیبل DC Elseworlds در سال‌های آینده منتشر و در دسترس هواداران قرار خواهند گرفت.

 

 

منبع : زومجی

 

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها