کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

همکاری مجدد کیانو ریوز و چاد استاهلسکی
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveهمکاری مجدد کیانو ریوز و چاد استاهلسکی

کیانو ریوز و چاد استاهلسکی دوباره با هم همکاری کردند تا یک فیلم اکشن جدید با حال و هوای جان ویک بسازند.

…..

John Wick 1

…..

به یقین می توان گفت که فرنچایز جان ویک با بازی دیدنی کیانو ریوز یکی از بهترین آثار تاریخ ژانر اکشن سینما محسوب می شود که به دلیل منحصر به فرد خود از محبوبیت بی سابقه ای در سراسر جهان برخوردار است. این فرنچایز که در حال حاضر با فیلم چهارم به پایان رسیده است و شخصیت جان ویک نیز نقشی افتخاری در پروژه سینمایی بالرینا (بالرینا) خواهد داشت برای اکران در سال 2024 برنامه ریزی شده است.

با وجود اینکه سینماگران می خواهند دوباره کیانو ریوز را در نقش جان ویک ببینند، اخیرا گزارشی منتشر شده است که می تواند مخاطبان این فرنچایز را به وجد بیاورد. گزارشی نشان می‌دهد که کیانو ریوز برای پروژه‌ای با عنوان Cipher که توسط Lionsgate تولید می‌شود با چاد استاهلسکی  همکاری خواهد کرد.

Cipher فضایی شبیه به جان ویک خواهد داشت و کیانو ریوز در نقش الکس استیل بازی خواهد کرد. یک قاتل ماهر و بی رحم که برای جلوگیری از یک حمله سایبری بین المللی باید با زمان دست و پنجه نرم کند و کد بسیار پیچیده ای را رمزگشایی کند.

در حالی که ساخت فیلمی به سبک جان ویک می تواند طرفداران این فرنچایز را هیجان زده کند، باید توجه داشت که چاد استاهلسکی مسئولیت سنگینی بر عهده خواهد داشت. زیرا از یک سو نه تنها باید کیفیت فرنچایز جان ویک را به مخاطب برساند، بلکه از سوی دیگر باید تا حد امکان از تکرار آن جلوگیری کند. مسئولیتی دشوار که می تواند کارگردانی او و عملکرد کیانو ریوز را به چالش بکشد.

البته لازم به ذکر است که چاد استاهلسکی از کارگردانان پرمشغله سینمای امروز محسوب می شود. چرا که تاکنون سکان هدایت پروژه هایی مانند Rainbow Six، Ghosts of Tsushima، Kill or be Killed و بازسازی هایلندر را بر عهده گرفته است و معلوم نیست نوبت Cipher به چه صورت خواهد بود. زمانی خواهد آمد. در حالی که هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم اکشن Cipher مشخص نشده است، باید منتظر ماند و دید Lionsgate چه برنامه ای برای این پروژه سینمایی در سر دارد.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها