کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

هنرنمایی رامی مالک در فیلم Amateur
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveفیلم Amateur که توسط خالق سریال Slow Horses ساخته خواهد شد، از رامی مالک به عنوان نقش اصلی بهره می‌برد.

 

 

سریال Slow Horses (اسب‌های آرام) به کارگردانی جیمز هاوس یکی از آثار جذاب سال 2022 می‌باشد که با هنرنمایی تماشایی گری اولدمن، از طریق سرویس اپل در دسترس مردم قرار گرفت و با واکنش‌های مثبتی از سوی آن‌ها روبرو شد. این کارگردان پرمشغله تلویزیون قصد دارد تا با همکاری رامی مالک فیلم Amateur (مبتدی) را برای سینما به ارمغان بیاورد.

 

این فیلم حول محور مامور رمزنگار جوانی از سازمان سیا جریان دارد که همسرش در طی یک حمله تروریسی به قتل می‌رسد. او که سال‌ها برای سازمان سیا خدمت کرده است، از سران آن می‌خواهد تا عاملان این حمله تروریسی را پیدا نمایند؛ با این حال آن‌ها توجهی به چنین خواسته‌ای از سوی مامور خود نداشته و وی را دچار یک فروپاشی شخصیتی و سردرگمی می‌کنند. مسئله‌ای که سبب می‌شود تا او تصمیم بگیرد از توانایی‌های خود برای پیدا کردن عاملان این واقعه و انتقام از آن‌ها و سازمان سیا بهره بگیرد.

 

رامی مالک به سبب هنرنمایی تماشایی خود در سریال Mr. Robot (آقای روبات) به شهرت عظیمی دست یافت و به واسطه هنرنمایی منحصر به فردش در فیلم Bohemian Rhapsody (بوهمین راپسودی) برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره اسکار گشت. رویدادی که سبب شد تا او به بازیگری بزرگ و مطرح در سینمای هالیوود شناخته شده و ایفای نقش شخصیت شرور فیلم No Time To Die (زمانی برای مردن نیست) را بر عهده بگیرد.

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها