کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

هنرنمایی کریستن استوارت در فیلم زندگی‌نامه سوزان سانتاگ
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveکریستن استوارت ایفای نقش یکی دیگر از زنان مشهور جهان را بر عهده گرفت تا شاهد اثر جذاب دیگری در ژانر بیوگرافی باشیم.

 

 

در سال 2021 شاهد هنرنمایی تماشایی کریستن استوارت در فیلم بیوگرافی Spencer (اسپنسر) بودیم که تحسین منتقدین را در پی داشت و نامزدی در جوایز اسکار و گلدن گلوب را برای این بازیگر 32 ساله به همراه داشت. این مسئله سبب شد تا شاهد جنبه تازه‌ای از قدرت بازیگری کریستن استوارت باشیم و حال او در تلاش است تا باری دیگر چنین موکریستن استوارت ایفای نقش یکی دیگر از زنان مشهور جهان را بر عهده گرفت تا شاهد اثر جذاب دیگری در ژانر بیوگرافی باشیم.فقیتی را تکرار نماید.

 

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از خبرگزاری اسکرین دیلی، کریستن جانسون کارگردانی فیلم زندگی‌نامه سوزان سانتاگ را بر عهده گرفته و کریستن استوارت نیز ایفای نقش این نویسنده را انجام خواهد داد. این نویسنده آمریکایی نوشته‌ها و مقالاتی جنجالی و پر سر و صدا را در طول ۷۱ سال از عمر خود به نگارش درآورد که گاهاً با انتقادات تندی روبرو می‌شد.

 

بنا به گفته‌های ستاره این فیلم، ما تنها شاهد یک بیوگرافی ساده نخواهیم بود و جنبه‌های زندگی این نویسنده به شکلی درام به تصویر کشیده خواهد شد تا مخاطبین را تحت تاثیر قرار بدهد. عوامل سازنده این فیلم همچنین تایید کرده‌اند که پروسه تولید از اواخر این ماه آغاز خواهد شد.

 

منبع : گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها