کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

وین دیزل ساخت Fast & Furious 12 را تایید کرد
زمان مطالعه : 3 دقیقه
Spread the loveعلی‌رغم آن که تنها تولید یک فیلم دیگر از مجموعه سریع و خشگین برنامه ریزی شده بود اما وین دیزل اعلام کرد که Fast & Furious 12 نیز ساخته خواهد شد.

فرنچایز سریع و خشمگین که در سال ۲۰۰۱ کار خود را آغاز کرد، طی سال‌های گذشته به محبوبیتی غیرمنتظره دست پیدا کرد و سازندگان آن را مجاب نمود تا با ساخت ۱۱ فیلم، پرونده ماجراجویی‌های دام تورتو و خانواده‌اش برای همیشه بسته ببندند. حال که جدیدترین فیلم این مجموعه تحت عنوان Fast X (فست ایکس) سرانجام در شرف اکران قرار گرفته و منتقدین نمرات خود را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند، وین دیزل از برنامه جدید این فرنچایز رونمایی کرده است.

در جریان فرش قرمز دهمین فیلم از مجموعه سریع و خشمگین، وین دیزل و میشل رودریگز اعلام کردند که پایان این مجموعه در روایتی با ۳ فیلم رقم خواهد خورد. وین دیزل در این باره اعلام کرد که:

 

### با وجود آن که نمی‌توانم اطلاعات چندانی را فاش نمایم اما باید بگویم که در هنگام ساخت این فیلم، از ما خواسته شد تا پایان‌بندی این مجموعه در ۲ فیلم به ارمغان آورده شود. حال پس از آن که استودیو فیلم دهم این مجموعه و قسمت نخست از پایان‌بندی را مشاهده کرده، از ما خواسته تا پرونده سریع و خشمگین را در یک ۳ گانه به پایان برسانیم.###

 

میشل رودریگز نیز این مسئله را تایید کرد و اشاره داشته که Fast X تنها بخشی از یک ۳ گانه بوده است. با توجه به صحبت‌های ستارگان مجموعه سریع و خشمگین، طرفداران باید برای ساخت Fast & Furious 12 آماده شوند. البته که چنین اتفاقی مستلزم فروش راضی‌کننده Fast X خواهد بود تا تهیه‌کنندگان برای ساخت فیلم ۱۲م مجاب شوند.

در کنار این خبر ساخت فیلم Fast & Furious 12 که می‌تواند با واکنش‌های متفاوتی از سوی سینماگران مواجه گردد، متوجه شدیم که یکی از ستارگان مشهور این فرنچایز نیز در سریع و خشمگین ۱۱ حضور خواهد داشت. دوئین جانسون، بازیگر مشهور هالیوود که از فیلم پنجم وارد فرنچایز سریع و خشمیگن شد و مسیر آن را برای همیشه تغییر داد، پس از اکران فیلم The Fate Of The Furious در سال ۲۰۱۸ با وین دیزل به مشکل خورد و این مجموعه را ترک کرد.

با این حال او با همکاری جیسون استاتهام دست به ساخت یک فیلم فرعی تحت عنوان Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو) در سال ۲۰۱۹ زد که فروشی بالغ بر ۷۶۰ میلیون دلار را در گیشه تجربه نمود. در حالی که وی از بازگشت به مجموعه اصلی امتناع کرده بود اما در Fast X شاهد اشاره به شخصیت ایفا شده توسط دوئین جانسون هستیم تا بازگشت وی به عنوان یکی از نقش‌های اصلی به Fast & Furious 11 زمینه‌چینی شود.

باید صبر کرد و دید که فروش Fast X به چه صورت خواهد بود و آیا تهیه‌کنندگان این فرنچایز به ساخت Fast & Furious 12 چراغ سبز خواهند داد یا خیر! تا آن زمان طرفداران این مجموعه می‌توانند برای حضور دوباره وین دیزل و دوئین جانسون در فیلم Fast & Furious 11 منتظر باشند.

منبع: گیم فا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها