کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

پوستر تازه بخش پایانی انیمه سریالی Attack on Titan
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveانیمه Attack on Titan

 

به تازگی پوستری برای بخش پایانی انیمه سریالی Attack on Titan منتشر شده که شخصیت‌های متعددی را نشان می‌دهد.

انیمه سریالی «حمله به تایتان» برای چندین سال است که مورد توجه بینندگان بسیار زیادی قرار گرفته و همه‌گیری خاصی در بین مخاطبان داشته است؛ با این حال، زمان زیادی تا پخش پایان این اثر باقی نمانده است. در همین راستا نیز پوستری برای بخش پایانی انیمه سریالی «حمله به تایتان» منتشر شده که شخصیت‌های محبوب را در کنار یکدیگر نشان می‌دهد.

همانطور که در ادامه می‌توانید این پوستر تازه منتشر شده را مشاهده کنید، این پوستر به منظور تبلیغ افترپارتی پایان انیمه منتشر شده،‌ رویدادی آنلاین که پس از پخش پایان انیمه سریالی «حمله به تایتان» برگزار خواهد شد. در همین راستا نیز این پوستر کاراکترهای محبوب این مجموعه از ابتدا تا الان را به نمایش گذاشته است.

انیمه سریالی Attack on Titan

از اروین تا میکاسا و شدیس همگی در این پوستر دیده می‌شوند. مبارزان پارادای

 

 

 

Attack on Titan | دنیای فیلم و سریال همآهنگ

 

 

 

 

از اروین تا میکاسا و شدیس همگی در این پوستر دیده می‌شوند. مبارزان پارادایس و همچنین مارلی نیز روی این کشتی در حال جشن گرفتن هستند. در مرکز پوستر نیز ارن دیده می‌شود که در کنار او میکاسا قرار دارد و در حال صحبت با آرمین هستند. در پشت سر ارن نیز لیوای دیده می‌شود.

مطمئنا همه این کاراکترها برای بینندگان و طرفداران انیمه سریالی «حمله به تایتان» آشنا به نظر می‌رسند و داستان این کاراکترها نیز به زودی به اتمام خواهد رسید. آخرین بخش و قسمت از این اثر قرار است در تاریخ ۴ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (شنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲) پخش شود.

منبع:گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها