کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
فیلم چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم How to Blow Up a Pipeline 2022 -دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
فیلم سینمایی چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم

خلاصه داستان

در غرب تگزاس جریان دارد و در مورد گروهی متشکل از هشت فعال محیط زیست است که نقشه‌ای جسورانه برای ایجاد اختلال در خط لوله نفت، طراحی می‌کنند و…

درباره فیلم

Spread the love 

 

 

فیلم چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم How to Blow Up a Pipeline 2022

فیلم چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم How to Blow Up a Pipeline ، یک درام، اکشن و جنایی محصول آمریکا به کارگردانی دانیل گلدهابر و محصول کرونو و لیریکال مدیا است. و توسط Spacemaker Productions تولید و منتشر شده است. فیلمنامه این فیلم نیز توسط آریلا بارر، جردن اسجول و دانیل گلدابر بر اساس کتابی به همین نام نوشته آندریاس مالم نوشته شده است. آریلا بارر، کریستین فراست، لوکاس گیج، فارست گودلاک، ساشا لین و جیم لاوسون در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.

فیلم چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم How to Blow Up a Pipeline، پس از حضور در بسیاری از جشنواره های بین المللی برنده 3 جایزه از جمله بهترین فیلم سیاسی و بهترین فیلم سینمایی شد و نامزد 8 جایزه دیگر از جمله آنها می توان به نامزدی بهترین فیلم و بهترین داستان اشاره کرد.

 

 

 

فیلم چگونه یک خط لوله را منفجر کنیم How to Blow Up a Pipeline 2022 همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

How to Blow Up a Pipeline 2022 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها