کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

کارگردان فیلم Constantine از دنباله آن می‌گوید
Spread the loveفیلم Constantine

فرانسیس لارنس به تازگی به صحبت درباره دنباله فیلم Constantine و رده سنی این اثر سینمایی تازه پرداخته است.

فرانسیس لارنس که سکان کارگردانی فیلم «کنستانتین» با بازی کیانو ریوز را برعهده داشته، به دنبال آن است تا فیلم «کنستانتین ۲» را به مرحله ساخت برساند. این فیلمساز برجسته مدت‌ها است که از علاقه‌اش برای فیلمبرداری این دنباله مورد انتظار گفته و حالا به تازگی بیان کرده که استودیو بار دیگر حق استفاده از شخصیت جان کنستانتین را به دست آورده و همین نیز مسیر ساخت این پروژه را هموار کرده است.

فرانسیس لارنس در مصاحبه تازه خودش بیان کرده:

توسعه فیلم «کنستانتین ۲» به خاطر اعتصابات نویسندگان متوقف شده بود. پس از آن نیز باید با مشکلاتی در رابطه با کنترل این شخصیت و حق استفاده از آن دست و پنجه نرم می‌کردیم. چراکه افراد دیگری کنترل کاراکترهای Vertigo را در دست دارند و حالا بار دیگر ما حق استفاده از کاراکتر کنستانتین را به دست آوردیم.

من و کیانو ریوز با آکیوا گلدزمن ملاقات داشتیم و در مورد داستان فیلم دوم به صحبت پرداختیم. علاوه بر این، ملاقات‌هایی برای نگارش فیلم‌نامه وجود داشته است. در هر صورت، امیدوارم که بتوانیم فیلم «کنستانتین ۲» را بسازیم و یک نسخه کامل با رده سنی R ارائه کنیم.

در حال حاضر هنوز تاریخ دقیقی برای تولید یا اکران فیلم «کنستانتین ۲» اعلام نشده است.

منبع: گیمفا

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها