کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.

خبرها از ساخت فیلم Constantine 2
زمان مطالعه : 2 دقیقه
Spread the loveفیلم Constantine

 

خبرها از ساخت فیلم Constantine 2

خبرها از ساخت فیلم Constantine 2، برادران وارنر در همکاری با بد ربات، شرکت تولید فیلم متعلق به جی جی آبرامز، اعلام کرد که ساخت دنباله فیلم کنستانتین با بازی کیانو ریوز آغاز شده است. فیلم کنستانتین در سال ۲۰۰۵ اکران شد و داستان یک محقق ماوراءالطبیعه به نام جان کنستانتین را روایت می‌کرد که در مرز دنیای مردگان و زندگان زندگی می‌کند. این فیلم با استقبال منتقدان و تماشاگران مواجه شد و فروش خوبی در گیشه داشت.

کیانو ریوز برای بازی در نقش جان کنستانتین در دنباله این فیلم نیز باز خواهد گشت. با اینکه خبرها از ساخت فیلم Constantine 2 آمده اما جزئیات بیشتری از داستان و بازیگران دنباله فیلم کنستانتین هنوز اعلام نشده است. با این حال، انتظار می‌رود که این فیلم در سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ اکران شود. ساخت دنباله فیلم کنستانتین پس از ۱۷ سال انتظار طرفداران این فیلم را برآورده می‌کند. این فیلم می‌تواند فرصتی برای کیانو ریوز باشد تا دوباره در نقشی محبوب ظاهر شود و به دوران اوج خود بازگردد.

فرانسیس لارنس و کیانو ریوز دو هنرمند برجسته در سینمای جهان هستند که هر دو سابقه درخشانی در زمینه بازیگری و کارگردانی دارند. لارنس کارگردانی فیلم‌های موفقی مانند کنستانتین را بر عهده داشته است. ریوز نیز با بازی در فیلم‌های محبوبی مانند ماتریکس، جان ویک به شهرت جهانی رسیده است.

فرانسیس لارنس در سال ۱۹۷۱ در لندن، انگلستان متولد شد. او در دانشگاه آکسفورد در رشته ادبیات انگلیسی تحصیل کرد و پس از آن به فیلمسازی روی آورد. اولین فیلم بلند او کنستانتین در سال ۲۰۰۵ اکران شد و با استقبال منتقدان و تماشاگران مواجه شد. کیانو ریوز در سال ۱۹۶۴ در لیون، کانادا متولد شد. او از همان کودکی به بازیگری علاقه داشت و در نوجوانی به لس آنجلس رفت تا به دنبال حرفه بازیگری باشد. اولین فیلم بلند او ماجراجویی‌های بیل و تد در سال ۱۹۸۹ اکران شد و با استقبال منتقدان و تماشاگران مواجه شد. این فیلم داستان دو دوست به نام‌های بیل و تد را روایت می‌کرد که با سفر در زمان سعی می‌کنند جلوی ظهور ضدمسیح را بگیرند.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها