کاربر گرامی شما می توانید با اینترنت ایرانسل ، همراه اول و رایتل بدون نیاز به خرید اشتراک به محتوای سرویس هماهنگ دسترسی داشته باشید.
برنامه کتاب باز-دنیای فیلم و سریال همآهنگ
0
برنامه کتاب باز
برچسب‌ها:
episode
قسمت 1
episode
قسمت 2
episode
قسمت 3
episode
قسمت 4
episode
قسمت 5
episode
قسمت 6
episode
قسمت 7
episode
قسمت 8
episode
قسمت 9
episode
قسمت 10
episode
قسمت 11
episode
قسمت 12
episode
قسمت 13
episode
قسمت 14
episode
قسمت 16
episode
قسمت 17
episode
قسمت 18
episode
قسمت 19
episode
قسمت 20

خلاصه داستان

برنامه کتاب باز، برنامه ای تلویزیونی با اجرای سروش صحت که از کارشناسان حوزه های مختلف دعوت به عمل آورده و با آنها گپی از جنس کتاب می زند...

درباره فیلم

Spread the loveبرنامه کتاب باز

برنامه کتاب باز، برنامه ای تلویزیونی است به تهیه کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضائیان و اجرای سروش صحت که از سال ۱۳۹۴ با هدف ترویج و گسترش فرهنگ کتابخوانی در پنج فصل از شبکه نسیم پخش شد. از فرهنگیان مهمان کتاب باز می توان به مهران مدیری، هوشنگ گلمکانی، خسرو نقیبی، همایون اسعدیان، حسام الدین سراج، سالار عقیلی، چنگیز جلیلوند، رضا امیرخانی و… اشاره کرد.

 

 

نکات فیلم

به طور کلی ساختار این برنامه به این صورت بود که در بخشی از برنامه سروش صحت از یک فرد مشهور سوالاتی در مورد کتاب و کتابخوانی پرسیده می شد و از آنها می خواست که کتاب های مورد علاقه خود را معرفی کنند. همچنین در هر قسمت از برنامه کتاب هایی توسط مهمانان به مخاطبان معرفی می شد.

در ویژه برنامه ماه مبارک رمضان 1398 مصادف با ایام قرنطینه کرونا، در هر قسمت از برنامه بسته فرهنگی شامل فیلم، کتاب و موسیقی به مخاطبان ارائه شد. درج معادل های فارسی کلمات خارجی که در حین صحبت های مجری و مهمان استفاده می شد نیز از دیگر ویژگی های برنامه کتاب باز بود.

 

 

 

برنامه کتاب باز همراه زیرنویس فارسی و دوبله فارسی با لینک مستقیم از سایت هماهنگ

1395 تا 1399 Download Hamahang

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

دیدگاه ها